Пацура та Половинчук зібрали майже все "золото" чемпіонату України з "пулу"

25.12.2016 18:53 921 0

У Києві розіграли нагороди національної першості 2016 року з більярдного спорту e дисципліні "Пул".

Кращих визначили у чотирьох різновидах пулу - "вісімці", "дев’ятці", "десятці" та "14+1", інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Найсильнішим пулістом України залишається Віталій Пацура. Молодий, але досвідчений і титулований, спортсмен виграв три з чотирьох можливих золотих медалі.

Йому підкорилися змагання у "8", "9" та "10". А ось чемпіоном "14+1" став Євген Талов. У фіналі "дев’ятки" та "десятки" Пацура обіграв саме Талова.

Срібним призером "8" та "14+1" є Арсен Петросов. Талов також здобув бронзу у "вісімці". Крім нього, на третю сходинку піднялися Антон Казаков ("8", "9"), Микита Руденко ("9", "10", "14+1"), Валерій Ковтун ("10") та Даниїл Каляєв ("14+1").

Дворазовою чемпіонкою України 2016 року стала Катерина Половинчук. У "золотому" матчі у "вісімці" вона обіграла Дар’ю Сіранчук, а у "14+1" - Вікторію Нагорну.

Вікторія, у свою чергу, перемогла у "десятці", здолавши Наталю Талову у фіналі. Остання однак взяла золото, вже у змаганнях з "дев’ятки", де боролася за підсумкову звитягу з Богданою Соломкою.

Бронзовими призерками ЧУ-2016 з пулу стали Марія Бучарська ("14+1", "9"), Дар’я Красножон ("14+1", "8", "10"), Регіна Кабанова ("8"), Катерина Половинчук ("9"), Дар’я Сіранчук ("10").