Українська збірна здобула три медалі на чемпіонаті світу з "Вільної піраміди"

06.12.2016 17:31 416 0

У перші вихідні грудня у Казані (Росія) завершився чемпіонат світу 2016 року у більярдній дисципліні "Вільна піраміда".

Нагороди розігрувалися серед чоловіків і жінок, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Одразу дві медалі вибороли українські більярдисти у чоловічій частині змагань. Віце-чемпіоном світу став Артур Півченко, який у півфіналі зустрічався зі своїм співвітчизником Богданом Рибалком.

У напруженому двобої з рахунком 7:6 до фіналу вийшов Артур. Рибалко став бронзовим призером. "Золоте" протистояння теж видалося не з легких, але у підсумку титул чемпіона світу завоював Аліхан Каранєєв з Казахстану (7:6).

У жінок безперечним лідером залишається Діана Міронова з Росії. Саме з цієї суперницею зустрілася у фіналі ЧС українка Анастасія Ковальчук. Результативної боротьби не видалося, українка програла росіянці 0:5.

У минулому році планетарний більярдний форум з вільної піраміди у жінок виграла Марія Пудовкіна - перша українка, яка піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани на світовій першості.