Українці здобули дві бронзи на ЧС-2017 з "Комбінованої піраміди" у Росії

25.04.2017 14:15 559 0

У Югорську (Росія) пройшов чемпіонат світу з більярду 2017 року у дисципліні "Комбінована піраміда" серед чоловіків і жінок.

У змаганнях брали участь спортсмени збірної України, які відзначилися у призах в обох турнірах, інформує прес-служба Спортивного комітету України.

У чоловіків на третю сходинку п’єдесталу пошани піднявся миколаївський майстер Дмитро Білозеров. У півфіналі він поступився представнику Киргизстану Дастану Лєпшакову - 1:6.

Не залишилися осторонь нагород і в жіночих змаганнях. Ще одну бронзову відзнаку до нашої скарбнички поклала Ганна Котляр. К Югорську київська спортсменка програла майбутній чемпіонці світу з Росії Діані Міроновій - 0:4.

Представники іншої більярдної дисципліни - пулу - на цьогорічній першості Європи також проявили себе. Бронзову медаль 2017 року здобула краща пулістка країни Катерина Половинчук.