Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Блоги
СПОРТИВНІ БАТЛИ
Тренер для Динамо: українець чи іноземець? | Кращий тренер: Гвардіола чи Моурінью? | Хто пройде далі: Шахтар чи Рома?
17680 переглядів Версія для друку Коментарі  [    ]
23.02.2018  06:00

Олімпійському чемпіону Абраменку згадали скандальні висловлювання кількарічної давнини. ВІДЕО


Олімпійський чемпіон Пхенчхана фристайліст Олександр Абраменко отримував пропозиції виступати за Росію до ОІ-2018, проте вирішив залишитися українцем.

Про це спортсмен розповідав ще у березні 2016 року в інтерв'ю виданню sport.ua. У цих словах було б нічого незвичайного, тим більше, що багато українців, які вигравали великі змагання, потім заявляли про конкретні пропозиції від Росії. Якби не одна деталь: саме вона викликала серйозний резонанс у соцмережах.

Аблаєв розповів, що він відмовився стати росіянином не через якісь патріотичні та внутрішні погляди, а суто через певні технічні моменти.

"Тому що був олімпійський сезон, чемпіонат світу. Ми з тренером вирішили виступити, а потім вже вирішувати. Якби ми відразу перейшли, ми б і не змогли брати участь в цих змаганнях (мається на увазі Олімпійські ігри-2018). Я віддав спорту, можна сказати, весь свій час. Саме в спорті я можу досягти чогось, заробити грошей. Якщо хтось може запропонувати мені більше, то, звичайно ж, доведеться вибирати", - заявив Абраменко. 

Пропонуємо переглянути відео із цим моментом.  

Очевидно, що після повернення Абраменка в Україну спортсмен буде змушений відповідати на незручні запитання. І це теж викликало резонанс. 

Тим більше, що у мережу потрапили фото, як Абраменко обнімався із росіянином одразу після змагань 18 лютого.

Нагадаємо, що з державного бюджету України Абраменко отримає понад 3,3 мільйони гривень премії за золото Пхенчхана-2018.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua

 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua
Розміщення реклами: Прайс-лист
Шеф-редактор: Дмитро Копій
  
  
facebook.com
Тисніть Вподобайку та
читайте Champion.com.ua в Facebook