Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Блоги
Кращий президент ФФУ: Павелко чи Суркіс? | Кращий гравець: Ярмоленко чи Коноплянка?
197 переглядів Версія для друку Коментарі  [    ]
11.05.2018  08:45

Унікальний легкоатлетичний забіг на легендарній трасі

 

9 червня в Полтаві на легендарному картодромі Лтава, який свого часу приймав етапи Кубку світу з картингу відбудеться унікальний годинний забіг Ltava Run Racing.

Картодром Лтава - відома спортивна локація в Полтаві.

Тут провели чимало перегонів на картингах, мотоциклах та автомобілях.

Картодром Лтава

Але вперше в цьому місці будуть бігати. 9 червня тут відбудеться годинний забіг Ltava Run Racing.

- Локацію обрали випадково, обговорюючи забіги в аеропортах та на інших незвичайних майданчиках в світі та в Україні, - розповів організатор забігу, представник  Running club Poltava Валерій Ручка. - Згадавши про картодром Лтава, одразу зрозуміли, що це саме те місце, де можна влаштувати крутий біговий івент.
  Для цього там є все необхідне: трибуни, сцена, вбиральні й найголовніше - траса, біг по якій абсолютно нікому не заважатиме. Навіть бабусям, які завжди так кудись поспішають саме по біговій дистанції.

Забіг на картодромі відбудеться вперше не тільки в Полтаві, а й в Україні загалом. Визначивши таку незвичну локацію, організатори вирішили поекспериментувати й з форматом змагань.
 
- Годинний забіг – це той варіант, який найбільше підходить для Ltava run racing, - додав Валерій Ручка. - Для учасників, які не займаються бігом на постійній основі, це великий плюс.
  Можна зупинитися, відпочити і не бути дискваліфікованим через те, що не вклався в ліміт часу. Кожен пробіжить за годину стільки, скільки зможе.
 
Під час забігу буде використана чіпова система фіксації результатів. Усі учасники отримають незабутні враження, а переможці – пам’ятні медалі та подарунки.

Running club Poltava гарантує високий рівень організації заходу та позитивну атмосферу, яку зокрема допоможе створити Dj Artem Bllizzard. А найкращі моменти івенту зафіксує фотограф Creative group Белая стрекоза Альона Мілевська. Реєстрація на Ltava run racing коштує 150 грн і доступна за посиланням.

Нагадаємо, що Чемпіон є інформаційним партнером Running club Poltava.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua





 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua
Розміщення реклами: Прайс-лист
Шеф-редактор: Дмитро Копій
  
  
facebook.com
Тисніть Вподобайку та
читайте Champion.com.ua в Facebook