Легендарне Динамо 1986-го року: рівно 32 роки тому кияни виграли свій останній євротрофей. ВІДЕО

02.05.2018 19:01 Андрій Твердохліб 3749 0
Олександр Заваров (праворуч)

2 травня 1986 року легендарне Динамо Валерія Лобановського здобуло Кубок володарів Кубків.

У французькому Ліоні на знаменитому Жерлані динамівці розтрощили мадридський Атлетико 3:0.

Рахунок гри було відкрито вже на 5-й хвилині, коли сольний прохід Василя Раца лівим флангом завершився передачею у карний майданчик на Ігоря Бєланова, після відбитого воротарем удару якого на добиванні вдало зіграв головою Олександр Заваров.

У першому таймі динамівці були близькі до збільшення рахунку, найбільш небезпечними були спроби того ж Заварова.

Ближче до кінця другого тайму, що здебільшого проходив у рівній боротьбі, гравці Атлетіко почали більше уваги приділяти нападу у намаганні зрівняти рахунок гри і на 85-й хвилині пропустили контратаку, яку після швидкої комбінації партнерів по команді завершив Олег Блохін, перекинувши голкіпера іспанців.

А ще за три хвилини остаточний разхунок гри встановив Вадим Євтушенко — гравець, який незадовго до того вийшов на заміну, здійснив забіг майже з середини поля і, обігравши воротаря Атлетіко, закотив м'яч у ворота.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua