Буценко задовольнився срібною нагородою чемпіонату Європи у Харкові

24.06.2017 17:03 2158 0

Микола Буценко не зумів стати чемпіоном Європи з боксу 2017 року у ваговій категорії до 56 кг.

На домашньому турнірі, який приймав Харків, українець у фіналі поступився англійцю Пітеру МакГрейлу.

У першому раунді спортсмени показали відкритий бокс з великою кількістю викинутих ударів, які час від часу досягали цілі як з боку одного, так і іншого.

Другий відрізок боксери провели менш активно, приділяючи увагу захисту. Буценко на правах господаря зайняв центр рингу, а англієць швидко рухався на ногах.

У третьому раунді Микола виглядав якимось втомленим, а англієць за рахунок роботи ніг інколи влучав у нашого співітчизника.

У підсумку думки суддів розділилися. Та все ж більшість з них побачила перемогу гостя з Туманного Альбіону - 3:2.

Таким чином, Буценко став дворазовим срібним призером чемпіонатів Європи (перше він здобув у 2013 році у Мінську).

Нагадаємо, напередодні Дмитро Замотаєв здобув бронзову нагороду.