ЧС-2016. Чоловіча національна збірна стала чемпіоном світу, а жіноча – віце-чемпіоном

04.05.2016 18:49 315 0

В Ізмірі (Туреччина) завершився Чемпіонат світу з міжнародних шашок (100-клітинна дошка), на якому подвійний успіх очікував на українців у чоловічому турнірі.

Міжнародний гросмейстер Юрій Анікєєв блискуче провів всю дистанцію, і виборов звання чемпіона світу в швидкій грі (рапід).

Харків’янин на шляху до золота подолав трьох міжнародних гросмейстерів з Латвії, Сенегалу та Білорусі.

Набравши 13 очок, Анікєєв випередив одного з найтитулованіших спортменів світу – Олександра Шварцмана.

Росіянин і з ще одним українцем Артемом Івановим мали однакову кількість балів – по 12, але за додатковими показниками саме Шварцман посів другу сходинку.

А спортсмен з Дніпропетровська замкнув чільну трійку, тим самим забезпечивши подвійне представництво України на п’єдесталі пошани.

У жіночій половині змагань виступали Вікторія Мотричко і Ольга Балтажі.

Наші лідери в особистому турнірі посіли 5-6 місця, вслід за чотирма представницями Росії, які поділили між собою призи, інформує scu.org.ua.

У командному заліку чоловіча національна збірна стала чемпіоном світу, а жіноча – віце-чемпіоном.

Наші чоловіки випередили представників Росії та Сенегалу, тоді як українки поступилися лише росіянкам.