Українські шашкісти зупинилися за крок від нагород на чемпіонаті Європи

25.10.2016 16:27 687 0

У Туреччині завершився чемпіонат Європи з міжнародних шашок-100, де у четвірку кращих спортсменів потрапили двоє українців.

Про це повідомляє прес-служба Федерації шашок України.

Нашу країну представляли гросмейстери Юрій Анікєєв, Артем Іванов, Ігор Кірзнер, Ольга Балтажи, Вікторія Мотричко, майстри спорту Юлія Макаренкова та Вікторія Бєлая, а також відомий шахіст Василь Іванчук та юна Дарина Мосієнко.

У чоловіків найкращий результат показав міжнародний гросместер Юрій Анікєєв із Харкова, який посів четверте місце. Лише одного балу не вистачило йому, аби стати чемпіоном Європи.

Чемпіоном Європи став Олексій Чижов з Росії, срібним та бронзовими призерами стали громадяни Нідерландів.

У жіночому турнірі міжнародний гросмейстер з Івано-Франківська Ольга Балтажи посіла четверту позицію. Вона набрала рівноцінну кількість очок із срібним та бронзовим призерками, але поступилась призовим місцем за коефіцієнтом.

Чемпіоном Європи стала Айгуль Ідрісова, срібним призером - Ксенія Нахова, бронзовим - Матрьона Ноговіцина (усі - Росія).

Чемпіонат Європи з міжнародних шашок-100 проходи в Ізмірі з 19 по 24 жовтня.

За звання чемпіона Європи змагалися 61 учасник (32 чоловіка та 29 жінок), які представляли 15 країн нашого континенту.

Балтажи (праворуч) зупинилась за крок до медалі Чемпіоната Європи. Світлина ukrshashki.at.ua