Юні українці здобули дві нагороди на чемпіонаті світу з шашок

09.11.2016 23:47 245 0

В Ізмірі (Туреччина) завершився чемпіонат світу серед молоді зі стокліткових шашок.

Збірна України відправилася на змагання у складі 13 спортсменів. На всю команду наші шашкісти вибороли одну нагороду, інформує сайт Спортивного комітету України.

Бронзовим призером молодіжного ЧС-2016 став Андрій Блоха з Дніпропетровщини. Українець набрав відповідну суму балів у блискавичній програмі у категорії "юні надії", де за медалі сперечалися майже 30 учасників з 11-ти країн.

У дев’яти турах він набрав 13 балів (5 перемог, 3 нічиїх та 1 поразка) і поступився срібному призерові з Росії за додатковим показником.

У межах молодіжного світового форуму пройшов чемпіонат світу з турецьких шашок . У цій частині змагань серед хлопців до 10 років срібло взяв Олександр Коваль з Прикарпаття.