Українські тхеквондисти на турнірі в Афінах здобули чотири нагороди

01.05.2017 19:46 319 0

З 27-го по 30-е квітня у столиці Греції відбувся Кубок президента ВТФ з тхеквондо, на якому українські спортсмени завоювали чотири медалі, у тому числі золоту.

За підсумками змагань на рахунку українських тхеквондистів 1 золота, 2 срібні й 1 бронзова нагороди, інформа сайт Федерації тхеквондо України.

Участь у II World Taekwondo President's Cup брали понад 2000 спортсменів з усього світу, які розіграли медалі у трьох вікових категоріях: кадети, юніори та дорослі.

Переможницею Кубку у змаганнях серед юніорів стала киянка Вікторія Собко (категорія до 53 кг).

Ірина Ромолданова завоювала срібло у змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 46 кг. У фіналі українка поступилася 7:9 представниці турецької школи тхеквондо Рукіе Йилдирим.

Срібло турніру також було на рахунку киянина Івана Чередниченка. У ваговій категорії понад 65 кг він у фіналі з рахунком 16:18 поступився представнику грецької школи тхеквондо Дімітріосу Гкогкакісу.

У свою чергу, бронзову медаль у суперважкій ваговій категорії 87+ серед чоловіків виборов Михайло Шелест з Донецької області.