На командному чемпіонаті Європи Україну мають представити п'ять учасників

16.06.2015 22:43 341 0

Останні два з гаком тижні видалися для Інни Логутенкова насиченими - вершниця взяла участь у двох міжнародних турнірах і в обох показала високі результати.

30-31 травня Інна і Дон Грегоріус склали конкуренцію парам топ рівня на п'ятизіркових змаганнях в Ахені.

У Великому призі український тандем зайняв 10-е місце з 19-ти і був оцінений у 70.380%.

12-14 травня Інна із Сагайдачним і Флераро виступали у чотиризірковому турнірі на сонячній Мальорці.

Сагайдачний успішно дебютував на рівні "Середній Приз "А" і "B", а це означає, що кінь наближається до участі у великих заїздах.

В "A" пара посіла високе друге місце з результатом 69.750%, об'їхавши п'ять інших учасників, у "B" - третє місце з результатом 68.810%.

У Великому призі Логутенкова та Флераро заробили 66.240% і зайняли 16-е місце з 30-ти. У Переїздці - 66.039% і 8-е місце з 14-ти.

На черзі чемпіонат Європи, на якому Україну представлятиме збірна команда.

На сьогоднішній день ліцензії мають Світлана Кисельова, Інна Логутенкова, Максим Ковшов та Аліса Кованько.

Поліна Ревес у найближчий вік-енд виступить на змаганнях у Брно і, таким чином, має всі шанси стати п'ятим претендентом на участь у командному чемпіонаті, передає uahorses.com.