Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Євро-2008
2 перегляди Версія для друку    Коментарі  [  ]
21.06.2008  12:16

Хіддінк – зрадник Голландії

Голландськй наставник російської збірної Гуус Хіддінк пообіцяв у п'ятницю стати зрадником своєї країни, здобувши перемогу над збірною Голландії у чвертьфіналі ЧЄ 2008.

Голландськй наставник російської збірної Гуус Хіддінк пообіцяв у п'ятницю стати зрадником своєї країни, здобувши перемогу над збірною Голландії у чвертьфіналі ЧЄ 2008.

- Так, я сподіваюся стати великим зрадником, - сказав Хіддінк на прес-конференції пере суботнім матчем у Базелі.

Хіддінк тренував збірну Голландії з 1994 до 1998, й довів збірну на ЧС у Франції до півфіналу.

- Я не знаю слів російського гімну, але мені дуже подобається мелодія. Якщо вже я зрадник, то маю бути найкращим зрадником. Я дуже сильно переляканий, ось чому ми маємо атакувати. Обидві команди схожі за стилем гри, вони завжди люблять атакувати, домінувати. Тепер ми зустрінемося, то ж насолоджуйтеся грою.

Хіддінк говорить, що командна гра не відрізнятиметься від інших матчів, і вони намагатимуться грати в ту гру, яка подобається глядачам. Голландія демонструє атакувальний футбол, тоді як Росія лише вчиться його застосовувати.

- Голландці формували стиль роками. Ми спробували останніми місяцями та тижнями заграти у такий футбол.

Росіяни на відміну від голландців мали менше часу на відпочинок, тому необхідно було дуже швидко відновити батарейки. Саме тому гравці залишилися без святкових напоїв після виходу до чвертьфіналу.

- Ми не святкували в російському стилі - всі були тверезими.

football.uk.reuters.com

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua