Пантелєєва виборола третє золото сезону, вигравши турнір найсильніших у Києві

23.05.2017 15:50 529 0

12-14 травня на олімпійській базі у Конча-Заспі пройшов турнір найсильніших України з фехтування на шпагах серед жінок.

Змагання тривали два дні. У перший день шпажистки змагалися лише у межах групового туру, у другий - у групах і в турі прямого вибування.

Протягом двох днів лідерство за собою утримувала львів'янка Ксенія Пантелєєва, повідомляє офіційний сайт національної федерації фехтування України.

Львів'янка без проблем дійшла до півфіналу змагань, де з мінімальною перевагою виграла в ужгородської фехтувальниці Влади Харькової з рахунком 15:14, а у фіналі обіграла свою колегу по національній збірній України Фейбі Бежуру з аналогічним рахунком.

За підсумками двох днів чемпіонкою стала Пантелєєва, срібло завоювала киянка Фейбі Бежура, а бронзою змагань задовольнялася Влада Харькова.

У нинішньому сезоні Ксенії вдалося зібрати майже повний комплект золотих нагород. Львів'янка була першою на жовтневому Кубку України у Харкові, на листопадовому турнірі пам'яті Л. Авербаха, а тепер стала переможницею у Києві.

Для повної колекції Пантелєєвій не вистачає лише золота чемпіонату України, який відбудеться у липні цього року.