Чемпіонат світу. Українським рапіристам не вдалося вийти навіть в 1/16 фіналу

24.07.2017 18:16 585 0

Українські рапіристи завершили виступ в особистій першості на чемпіонаті світу з фехтування у Лейпцигу.

Жодному з представників збірної України не вдалося вийти далі 1/32 фіналу, інформує сайт Національної федерації фехтування України.

Раніше всіх зброю склали Ростислав Герцик і Клод Юнес, які не змогли подолати відбірний тур. Юнес поступився представнику Гонконгу, а Герцик програв своєму співвітчизникові Дмитру Чучукало.

Чучукало, у свою чергу, мало не зробив справжню сенсацію. В 1/32 фіналу український рапірист одним уколом програв американцеві Майлзу Чемлі-Вотсону, який є чемпіоном світу-2013, - 14:15.

Ще одним представником від України був Андрій Погребняк, який, як і Чучукало, склав зброю в 1/32 турнірної таблиці. Погребняк програв мексиканцю Даніелю Гомесу з рахунком 13:15.

Нагадаємо, Кривицька - бронзова призерка чемпіонату світу.