Чемпіонат світу. Українські шпажисти не зуміли захистити титул чемпіонів світу

26.07.2017 14:09 922 0

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Максима Хвороста, Анатолія Герея та Володимира Станкевича завершила виступ на шостому місці на чемпіонаті світу у Лейпцигу.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Українські шпажисти стартували у турі прямого вибування відразу в 1/16 фіналу, де здобули перемогу над представниками Нідерландів з рахунком 45:32, після чого виграли у збірної Казахстану - 45:32.

Шлях до медалей світової першості Герею, Нікішину, Станкевичу та Хворосту перегородили росіяни. В 1/4 турнірній таблиці українці програли російським шпажистам з рахунком 36:45.

Зазначається, що саме команда Росії на чемпіонаті Європи відібрала у наших фехтувальників золото, завершивши поєдинок на свою користь з мінімальною перевагою - 33:32.

У боротьбі за 5-8 місце збірна України спочатку не зазнала проблем з Єгиптом - 45:28, а у бою за 5-ту сходинку у підсумковій класифікації у напруженому протистоянні одним уколом поступилася італійцям - 41:42.

Нагадаємо, що на останньому чемпіонаті світу, який пройшов у Москві у 2015-му, збірна шпажистів зуміла виграти золоті медалі, здолавши у вирішальному поєдинку представників Південної Кореї з рахунком 34:24.