Чемпіонат світу. Павлов фінішував 23-м, перемогу здобув Фернандес

03.04.2016 21:10 211 0

На чемпіонаті світу у Бостоні досить несподівано закінчився турнір у чоловіків: рекордам японця Ханю відповів чемпіонським прокатом іспанець Фернандес.

Про це повідомляє сайт Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Сумніви у перемозі японця з'явилися відразу після виступу самого спортсмена. Він допустив занадто багато неточностей, починаючи зі першого свого стрибка.

У підсумку він набрав "смішні" для себе - 295.17 балу, зазначає сайт.

Як і рік тому, дорогу японському спортсмену перейшов іспанський фігурист Хав'єр Фернандес. Його довільна програма була бездоганною - 216.41 бала за довільну програму - рекорд для іспанця.

Відразу на третю позицію світової першості увірвався дебютант змагань китайський вундеркінд Боян Джин - 270.99.

Український фігурист Іван Павлов на чемпіонаті світу-2016 зайняв 23-є місце, відігравши одну позицію у порівнянні з короткою програмою.

Учень Дмитра Шкідченка набрав за дві програми 178.89 балу.

Нагадаємо, Назарова і Нікітін на чемпіонаті світу показали 19-й результат.