Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
398 переглядів Версія для друку    Коментарі  [  ]
06.12.2017  09:53

Карпати - Олімпік: львів'яни виступили із пропозицією дограти матч у грудні

 

Матч 18-го туру УПЛ Карпати - Олімпік, який не було дограно 3 грудня через погодні умови, можуть дограти 7 грудня.

Незважаючи на те, що в Прем'єр-лізі заявили, що другий тайм зустрічі буде дограно вже у 2018 році, Карпати звернулися із пропозицією до Олімпіка провести його 7 грудня у Львові.

"У вівторок, близько 17:00, ФК Карпати надіслали до ФК Олімпік та Прем'єр-ліги офіційного листа із чіткою та зрозумілою пропозицією: дограти незавершений матч 18-го туру, зупинений через форс-мажорні обставини, у четвер, 7 грудня, о 13:00 на стадіоні Україна, у Львові", - повідомив технічний директор Карпат Тарас Гордієнко.

"Крім того, як крок, який би мав підкреслити наше ставлення до проблеми, ми запропонували Олімпіку свою допомогу і покриття фінансових затрат на доїзд з Києва до Львова та повернення до столиці. Зокрема, ми готові надати нашому супернику в користування клубний автобус", - цитує менеджера прес-служба Карпат.

Також Гордієнко підкреслив, що проведення матчу у Києві, яке запропонували в Олімпіку, неможливе через те, що таким чином команди порушать регламент. Адже жоден із київських стадіонів не входить до можливих місць проведення домашніх матчів львівського клубу.

Нагадаємо, що на момент зупинки гри рахунок матчу був 1:1 - на 42-й хвилині відзначився Сергій Мякушко, а вже у доданий арбітром час рівновагу відновив Антон Кравченко.

 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua