31. Едерсон, 3. Даніло, 15. Мангала, 24. Адарабіойо, 19. Сане (55. Брахім Діас, 62), 20. Сілва, 42. Туре Яя, 47. Фоден, 25. Фернандіньо (10. Агуеро, 70), 8. Гюндоган, 33. Жезус

Запасні: 1. Браво, 2. Волкер, 30. Отаменді, 7. Стерлінг, 45. Дьюані

1:0 - 27 Бернард, 2:0 - 34 Ісмаїлі 2:1 - 90+1 пенальті Агуеро
6 грудня 2017, 21:45, Україна, Харків, ОСК Металіст

Арбітр: Бенуа Бастьєн
Асистенти: Хішам Закрані, Фредерік Акет
Четвертий арбітр: Жюльєн Паселлі
90 + 4' - Фінальний свиток! Шахтар вийшов до плей-офф!!
90 + 2' - ГОЛ!! Агуеро з точки пробив під поперечку, перехитрувавши П'ятова
90 + 1' - Пенальті у ворота Шахтаря... Жезуса збивають в штрафному
90' - +4 хвилини
89' - Дограють гірники поєдинок, ще трохи залишилося вистояти їм
87' - Феррейра - Хочалава
86' - Сіті почав фінальний штурм, а гірники вже грають на утримання результату
84' - Сілва з флангу простріли на Жезуса, той пробити намагався, але не дуже це в нього вийшло - удар від воріт
83' - Оффсайд у Жезуса
82' - Агуеро в штрафному, але Бутко не дає йому пробити, вже лежачи на газоні Богдану вдається винести м'яч
81' - Марлос пішов, замість нього Коваленко
80' - Яя Туре з лівої з-за штрафного пробив повз ворота
78' - Діас гостро до штрафного з флангу увійшов, прострілив гостро - обійшлося все для Шахтаря в цьому епізоді
77' - Жезус з флангу виконав високий навіс, який досить легко зупинив Андрій П'ятов
76' - Фред! Класний пас вперед на Марлоса видав, міг бути вихід сам на сам, але не вистачило сил 11-му номеру гірників
75' - Ракицький пробив зі стандарту на виконання - голкіпер Сіті дуже легко забирає м'яч в руки
74' - Жезус недалеко від штрафного фолив проти Тайсона - перспективний стандарт для гірників
73' - Тайсон! Знову за штрафним з м'ячем, в центр змістився і класно пробив поруч зі стійкою!!
71' - Даніло, у якого вже є жовта, грубо зіграв проти Азеведо - другу картку суддя йому не показав
70' - Марлос на фланзі сам спробував проти двох суперників у боротьбу піти, але втратив м'яч
68' - Агуеро замість Фернандіньо
67' - Тайсон на фланзі з м'ячем, прострілювати в штрафний спробував, але не пройшла ця передача
65' - В центрі поля м'яч майже не затримується - від воріт до воріт грають команди зараз
64' - Азеведо на фланзі м'яч отримав, але з навісною передачею в нього не вийшло - м'яч залишив межі поля
62' - Ісмаїлі пішов таки, замість нього виходить Азеведо
61' - Сане - Брахім Діас
60' - Ісмаїлі лежить на газоні і чекає на допомогу лікарів - невже заміна буде?
59' - Знову Ісмаїлі на фланзі загострив, низом прострілив - голкіпер Манчестер Сіті зіграв на виході
58' - П'ятов класним довгим пасом атаку розпочав, Бутко виконував навіс, але на м'ячі першими були захисники Сіті
57' - Гюндогану жовта картка від головного арбітра
56' - Знову непогано атакували гості, простріл з флангу виконав Жезус - П'ятов на виході забирає м'яч
55' - Подача до штрафного гірників, Фернандіньо головою пробивав, але повз ворота полетів м'яч
54' - Ракицький отримав жовту картку
53' - Тайсон! Знову з лінії штрафного класно пробив, але трохи вище полетів м'яч!
52' - Атака гостей, Фоден з флангу виконував навісну передачу, але першим на м'ячі був П'ятов
51' - В другій половині Сіті грає більш агресивно, гірникам треба діяти дуже обережно
50' - Ісмаїлі класно по флангу втік від захисників, але простріл на Феррейру виконав він не дуже вдало
48' - Гостро! Сане метрів з 14-ти в дотик пробивав, але П'ятову в падінні вдалося накрити м'яч
47' - Без замін в перерві обидва тренери обійшлися
46' - Другий тайм розпочався
45' - Суддя відправляє команди на перерву!
44' - Факундо! Тайсон в штрафному його знайшов, але Феррейра нормально пробити не зміг! Момент дуже гострий був
43' - Тайсон! Який удар! Двох обіграв і з-за штрафного над поперечкою пробив!!!
42' - П'ятов! Жезус вийшов сам на сам, але ідеально в підкаті зіграв голкіпер Шахтаря!!!
41' - Після кутового м'яч відскочив до Фреда, той другим темпом пробив, але дуже неточно полетів м'яч
40' - Фред! Після подачі Ісмаїлі пробив з гострого кута в захисника - буде кутовий
39' - Яя Туре класний простріл до штрафного виконав, але вчасно на перехопленні зіграв Андрій П'ятов
38' - Гюндоган пробивав потужно з-за меж штрафного - в захисника влучив
37' - Сіті після другого пропущеного почав більш активно діяти в атаці а Шахтар відійшов на свою половину поля
36' - Сане обіграв Ордеця, віддав пас на партнера, який з кута штрафного пробив значно вище воріт!
35' - Незадоволений Гвардіола грою своєї команди, уже біля бровки і активно підказує футболістам
33' - ГОООООООООООООООООЛ! Ісмаїлі! Передача на бразильця, воротар на виході помилився і Ісмаїлі в порожні ворота забиває!!
31' - Сане з кута поля виконав високу навісну передачу до штрафного, де другий поверх виграла оборона Шахтаря
30' - Ісмаїлі гостро прострілював з флангу, але до партнерів м'яч так і не дійшов
29' - Три в три вийшли гірники, Тайсона на Бернарда віддав, але цього разу удар відбити вдалося Едерсону
28' - На куражі гірники продовжують атакувати, по флангу йшов Марлос, але до штрафного увірватися не вийшло в нього
27' - ГООООООООООООООООООЛ! Бернард! Який красень! З кута штрафного точно в дальню дев'ятку!! Оце так м'яч! Розкішний!!!
26' - Жезус в положення поза грою забіг
25' - Хоча, повтор показав, що була відмашка і пенальті суддя міг призначити
24' - Ще одна атака гірників, у штрафному гостей падав Марлос, але пенальті тут не було
22' - Даніло фолив проти Ісмаїлі - жовта картка йому за це від арбітра
21' - А Коваленко припинив розминатися, бо Тайсону, наче, легше стало і поки він на полі
20' - Швидка атака гірників пройшла, Марлос з флангу в центр змістився і пробив - воротар Сіті впорався
19' - Сане з флангу намагався зміститися в центр і пробити - далеко відпустив м'яч
18' - В атаці порушили правила футболісти Сіті - суддя свистить і штрафний призначає
16' - Поки досить рівна гра у нас йде, в атаці гірники навіть більш активно виглядають
14' - Ісмаїлі на фланзі пройшов двох суперників, прострілив на Феррейру, але той не готовий був до цього пасу
13' - Кутовий біля воріт Шахтаря нічим цікавим не завершився
12' - Гірники трохи обрізалися, Жезус прорвався і прострілив, але Ордець на кутовий виніс м'яч
11' - Даніло досить грубо фолив проти Тайсона на фланзі, але суддя без жовтої картки тут вирішив обійтися
10' - Тайсон в центрі отримав м'яч, могла бути непогана атака, але бігти бразилець не міг, тому віддав неточний пас
9' - Тайсон грає через біль, заміна відбудеться вже найближчим часом
8' - Який момент!! Протягнули по флангу м'яч гірники, Степаненко прострілив на Феррейру, який з семи метрів пробив у захисника
7' - Тайсон тримається за стегно і Фонсека вже відправив розминатися Коваленка
6' - Марлос непогано по флангу підключив Бутка, але Богдана на м'ячі випередив суперник
4' - Жезус на фланзі, намагався до штрафного увірватися, але не пустили його оборонці Шахтаря
3' - Непогано відповідь Шахтаря, з-за меж штрафного пробивав Тайсон - вище воріт полетів м'яч
2' - Гюндоган непогано атакував, але перед штрафним гірників порушив правила проти Фреда
1' - Матч розпочався!