"Чорноморець" у контрольній грі переграв "Ниву-Світанок"

Сергей Шемшученко — 25 червня 2008, 17:31

Одеський "Чорноморець" у першій для себе грі літнього міжсезоння з рахунком 1:0 переміг клуб другої Ліги "Нива-Світанок" (Вінниця). Єдиний гол в цьому матчі на 37 хвилині провів Руслан Левіга.

Склади команд в цьому матчі були такими:

"Чорноморець": 1-й тайм - Приходько, Гуменюк, Шандрук, Гришко, Корнєв, Мжаванадзе, Владов, Політило, Ринар Валєєв, Левіга, Венглинський; 2-й тайм - Руденко, Олексич, Ніжегородов, Вільямарін (Васін, 75), Хіменес, Васкес, Белецький, Гілазєв, Де Ла Аса, Косирін, Мельо.

"Нива-Світанок": Тросюк (Степанюк, 29; Карабін, 59), Заводян, Попов (Чернега, 36; Рудой, 75), Рудой (Горецький, 46), Жоров (Попов, 85), Осадчук (Процишин, 36; Літун, 71; Грибінник, 83), Грибінник (Драган, 59), Рябцев, Поліщук (Осадчук, 67), Буряк (Рапава, 40; Буряк, 52; Миронець, 83), Літун (Красій, 40; Рапава, 83).