Кубок Англії. "Тоттенхем" і "Болтон" зіграють 27 березня

Сергей Шемшученко — 21 березня 2012, 19:49

Перегравання чвертьфінального матчу Кубка Англії з футболу між лондонським "Тоттенхемом" і "Болтоном", зупиненого через серцевий напад Фабріса Муамба, відбудеться 27 березня на стадіоні лондонців.

Про це повідомляє офіційний сайт "мандрівників".

Нагадаємо, зустріч 17 березня була перервана в кінці першого тайму за рахунку 1:01 після того, як Муамба стало погано.

Після кількох днів у клініці його стан покращився: Муамба прийшов до тями, його серце б'ється без медичної допомоги, він може самостійно дихати, ворушити руками і ногами і говорити.

В суботу "Болтон" проведе перший матч після інциденту з Муамба в рамках 30-го туру чемпіонату Англії проти "Блекберна". Матч Прем'єр-ліги проти "Астон Вілли", який повинен був відбутися 20 березня, перенесено на невизначену дату, пише sportbox.ru.