Жіноча збірна України зіграла товариський матч з Бельгією

Сергей Шемшученко — 3 червня 2013, 16:42

Жіноча збірна України у рамках підготовки до відбірних матчів Кубку світу ФІФА 2013/2015 років зіграла товариський матч з Бельгією.

Як інформує сайт ФФУ, команда Анатолія Куцева поступилася суперницям з рахунком 0:3.

Вже на 16-й хвилині матчу українська збірна залишилася у меншості, арбітр вилучив з поля голкіпера нашої команди Ірину Зварич за порушення правил на Тессі Вюлларт.

Бельгійки, отримавши чисельну перевагу, двічі нею скористалися, забивши у ворота збірної України на 23-й та 27-й хвилинах. Перед свистком на перерву українки пропустили м’ячу власні ворота втретє.

У другому таймі Анатолій Куцев спробував підсилити гру української команди за допомогою замін. На полі з’явилися гравці лінії нападу Овдійчук та Вороніна, але забити бодай один гол у ворота суперниць нашим футболісткам не вдалося.

Бельгія − Україна − 3:0 (3:0)

Голи: 1:0 - Мерманс (23), 2:0 - Мерманс (27), 3:0 - Вюлларт (44)

Вилучення: Зварич (16)