Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
Коментарі — 29
Vadum2013 _ 22.07.2013 15:59
Не думаю, що Ахметов тут зіграв якусь роль у звільненні Леоненка. Програма "Профутбол" завжди була динамівською. Тут і експерти - колишні динамівці, і редакційна політика орієнтується на захист Динамо від Шахтаря. Так що головним в цій історії однозначно є Суркіс. У Ахметова є свій канал і своя футбольна програма ... Навіщо йому якийсь там Леоненко?
chumak _ 19.07.2013 17:06
Тому так і живемо, що командують усім "суркіси з ахметовими", а наглядачі - "щєрбачьови"...
vetok _ 18.07.2013 22:18
Одно дело карточку не показать, а другое дело 2 пеналя не назначить! Как говорится: Ощутите разницу!!!

А если у вас зависть за тем что делало дзинамо, то чем вы лучшее?!!!
alex02 _ 18.07.2013 13:47
Прочитав ВСІ коментарі і роблю висновок, що ніби ВСЕ вірно написано, тільки НЕ розгледяли ОДНІЄЇ дрібнички - стаття була НЕ про Леоненка, а про те, який "класний" мужик Ахмєтов і, який поганий Суркіс... От і ВСЕ !!! А те Ахмєтов купить чемпіонство - 100%, бо це ДЕШЕВШЕ ніж витрачатись, в майбутньому, в кваліфікації Ліги... Там хлопці розумні...
rsylhfn _ 17.07.2013 21:58
vetok:
Леоненко все правильно сказал! И о том что Суркис как руководитель никакой и о том что Шахтьор может купить все!

От се5бя добавлю: он и купит, и сделает все чтобы слить Динамо - посмотрите на судейство в первом туре с Волынью!!!

Шахтьор - чемпийон!
Динамо зараз не грає. І результат по грі. Судівство? В матчі Хачеріді вдарив ззаду по ногах гравця ворскли - штрафний поставили, а картку не дали. Так що не треба.
Pavlo Dudra _ 17.07.2013 21:09
неправий і леоненко ,що"ляпнув не подумавши",неправий і Суркіс ,що його обматюкав пізніше..

АЛе найбільше неправий власник 2+2 Коломойський ,що тримає у себе Ідіота Щербачова з "гебістськими замашками" і "чувством чинопочитания"..
\хоча..
якщо коломойському це подобається..Як гої вилизують йому дупу... (
то немає на це ради..
Sergey Donehtsky _ 17.07.2013 14:26
Я очхорошо помню судейство на заре нэзалэжности ( на поле за Динамо тогда играло 11+1 ) . И это та-а-а-а-к раздражало , даже бесило . Сейчас зачастую подобное ( но уже не в таких масштабах ) происходит в пользу Шахтера .
Меня , как болельщика ШД , это НЕМНОЖКО злит , но поскольку я побывал " в шкуре " других болельщиков то согласен , что Леоненко не наказывать нужно , а поощрять ; ведь он один не испугался всяких судебных исков и сказал , что думает , а этот сссссыкун Цыганык только провоцировать и умеет , сам сказать о чем думает боится .
И по судейству . Кто думает , что Ахметов покупал судей , думаю , ошибается . Суркис ст. создал в свое время систему , что судьям огорчать Президента ФФУ себе дороже . И с приходом Конькова поменялся только вектор судейства ( система та же , судьи те же) , но через 2-4 года с Коллина в ЧУ наступят значительные улучшения ( доказательство начала улучшений - приглашение наших судей на международные турниры ) .
nine_sub _ 17.07.2013 11:44
Я не поклонник Леоненко, но поддержу его в этой ситуации.
А Щербачовы... что пап, что сынок - всегда были при власти.. ну и со всеми "вытекающими"..
Для них "прогнуться" или еще, что по-интимнее - обычное дело.. профессия - я бы сказал.
Так что ничего удивительного!
vetok _ 17.07.2013 11:08
Леоненко все правильно сказал! И о том что Суркис как руководитель никакой и о том что Шахтьор может купить все!

От се5бя добавлю: он и купит, и сделает все чтобы слить Динамо - посмотрите на судейство в первом туре с Волынью!!!

Шахтьор - чемпийон!
Ростислав Лунь _ 17.07.2013 10:27
Сам Циганик спровокував таку відповідь, випросив її у Леоненка
AllaF _ 17.07.2013 10:02
vizoro:
Точно, Формат на ICTV был именно для Леоненко. Сплетни, что думаю первое в голову пришло, то и говорю. Уверена, что Леоненко тяпнул не подумавши, Никто не знает, кто будет чемпионом. Если следовать рассуждениям журналистам УП, то и Суркис может себе позволить купить чемпионство. Почему нет? Но ведь не купил. Короче, правильно сделали, что немного Леоненко рот закрыли, а то это уже не свобода слова, а базар.
vizoro _ 17.07.2013 08:24
Для Леоненко більше підходить формат, що був на ICTV (неам'ятаю назви).
Профутбол не його формат.
Леоненко дуже часто говорить не по темі, або від нього треба кліщами витягувати "думку".
хохол _ 17.07.2013 08:18
Считаю что профессиональный эксперт должен высказывать экспертную оценку, а не свое личное мнение, показывая, по ТВ, на всю страну свое отношение к сильнейшим клуба Украины. Поэтому он и называется "эксперт"
igor_vt _ 17.07.2013 07:49
Циганик - покидьок.
Igor Vasylkiv _ 16.07.2013 22:50
Татко пристроїв синка на "тепле" місце в 1+1, а той - ганьбить не тільки себе і татка, але й Суркіса з Ахметовим, та й весь канал, який має таких дурнуватих керівників...
George of 314 _ 16.07.2013 22:43
михайло123:
danyluk:
не плутайте батька Валентина Щербачова з сином Степаном Щербачовим
Bookinist 2 _ 16.07.2013 22:25
danyluk:
Добродію, а який стосунок до всієі ц ієі історіі має Валентин Щербачов? Чи Ви поділяєте думку, що батько за дорослого статевозрілого сина таки відповідає?
михайло123 _ 16.07.2013 22:15
а що хіба ще хтось дивиться цей профутбол, я якось раз подивився.. більше нехочу, а Леоненко молодець сказав те що думає. На рахунок циганика і щербачова то дивився я матчі при їхньому коментаторстві - ліпше виключати звук
danyluk _ 16.07.2013 21:26
Тов. Щербачова вже давно пора відсторонитися не тільки від ефіру, але й від журналістики. Він - сумне нагадування нещасної української спортивної журналістики, яка була в часи СССР гнітючим пасинокм доволі непоганих центральних ЗМІ. Кажу це, бо мав можливість спостерігати за цим так званим професіоналом ще 30 років тому. Не переконаний, що ця людина взагалі має право працювати в сучасних медіа. А своїм листом до президентів клубів він не Леоненка принизив, а самого себе знищив: як журналіста, як людину, власне, як громадянина. Тов. Щербачов, повісь мікрофона на цвях, зустрінься з Леоненком. стань перед ним на коліна, попроси прощення. Отримаєш - піди каченят пасти.
А щодо Циганика... Ти, хлоче, спровокував Леоненка на цю відповідь. А тепер надумав заховатися за малесеньким декольте своєї Лободи? З вас уже сміються: залишилося тільки в прямому ефірі програми про футбол лише стриптиз показати... І - плач Ярославни щодо "Карпат" повторити...
нахнагель _ 16.07.2013 19:17
Нічого страшного не сталося , а навпаки непогано пропіарили Леоненка , скоріш за все він опиниться на каналі Ахметова "футбол" , тому що тому "чуваку" побарабану на цю , так звану критику , він , як і пан Аізіров тихо "косять зелень" . А от Суркіс справжній неврастеник , розпустив соплі і ще більше облажався , бо те що зараз твориться в "динамо" не піддається ніякій критиці і цього може небачити тільки сліпий , Леон просто це озвучив в прямому ефірі , от і всі "пиріжки" . За що йому респект і уважуха !!!
 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua
  
  
facebook.com
Тисніть Вподобайку та
читайте Champion.com.ua в Facebook