Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
2 перегляди Версія для друку    Коментарі  [  ]
04.09.2013  10:55

Суркіс: "Мілевського півроку на тренуваннях не бачив"

За словами президент "Динамо", Мілевський хлопець гламурний, любить гуляти, а футбол у нього був на другому місці.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс в інтерв'ю "ТСН.Особливе" розповів, що Артем Мілевський стане вільним агентом у четвер, 5 вересня.

Суркіс-молодший побажав футболісту знайти команду, хоча визнав, що це буде складно, адже в Європі трансферне вікно закрите.

- Скільки ще Артем Мілевський може насолоджуватися гордим званням гравця "Динамо"?

- Щоб не збурювати громадськість, я взяв контракт. У Артема Мілевського закінчується контракт 5 вересня 2013 року. Він стає вільним агентом.

Я бажаю йому знайти команду, хоча розумію, що це буде складно. Тому що в Європі трансферне вікно закрите. Але, може, він ще на півроку вирішив зробити паузу, погуляти, привести себе у потрібні кондиції. Хоча я ще не чув, щоб футболісти, які не тренуються, були у нормальних оптимальних кондиціях.

Але я до нього нічого не маю. Можливо, ми винні у вихованні, що він так себе поводив. Теж, напевно, не до кінця зуміли поставити його на місце. Але він хлопець гламурний, любить гуляти. Футбол у нього був, у будь-якому випадку, на другому місці. На першому плані у нього була тусовка та інше.

Він віддав багато сил команді київського "Динамо", але небагато ми з ним виграли. Тому, я бажаю йому всіляких успіхів. Із 6 вересня він може стати гравцем будь-якої команди, яка його запросить.

- Його ставлення до роботи не змінилося після переведення в дубль...

- У нього чинний контракт, але я його півроку на тренуваннях не бачив. Тому я не знаю, яке в нього ставлення, і я не розумію, що він хоче в цьому житті. Дуже шкода, що такий талановитий футболіст таким чином закінчить свою кар'єру. А може, не закінчить, може , ін стане зіркою в якомусь іншому клубі.

- А може, йому на телебаченні себе спробувати?

- Якщо є така вакантна посада, будь ласка, запросіть його. Із 5 вересня він стає вільним агентом. Може, на телебачення, може, на тренерську його потягне, тоді він зрозуміє, що таке порушення спортивного режиму: як спізнюватися на тренування, не приходити вчасно на збори команди. Нічого особистого.

- Ви з ним особисто розмовляли, як чоловік з чоловіком?

- Я не один раз з ним розмовляв. І повірте мені, стільки здоров'я, скільки я витратив на нього, розуміючи, що він талант, я не витратив на жодного футболіста. Але, на жаль, для нього гламурне життя важливіше всього іншого.

- Я так розумію, що "Динамо" не пропонувало йому ніяких контрактів.

- Ми йому нічого не пропонували. Ми чекали того моменту, коли закінчиться у нього контракт. Він не виходив ні з якими пропозиціями, щоб закінчити раніше контракт. Якби була пропозиція, звичайно, я б пішов назустріч і відпустив би його і до 1 червня. Дав би йому можливість працевлаштуватися й отримувати хорошу зарплату, тому що ми на нього не розраховували.

Не тому, що я на нього не розраховував. Щодо Мілевського це було рішення Блохіна, що він йому не потрібен. Першу частину півріччя він ще намагався грати за "Динамо-2", шукав собі команду. У другій частині він вирішив взагалі не займатися футбол, а тільки перебувати в громадських закладах.

- Але він отримував зарплату...

- До того моменту, поки він приходив і виконував всі обов'язки, він отримував заробітну плату. Протягом 3,5 місяців Мілевського в клубі не бачили. Тому, природно, він зарплату не отримував. Якщо Ви не будете ходити на роботу, Ви будете отримувати зарплату? Ні. Треба ходити на роботу. Хоча б відзначатися.

У нас раніше було: прийшов о дев'ятій, відзначився і вільний. Він навіть так не робив.

- На що він буде жити?

- Я не знаю. Йому 28 років, він сам визначає своє подальше життя. Повірте мені, я бажаю йому всіляких успіхів. Яка була зарплата? Давайте не будемо вдаватися в ці подробиці. Якщо він захоче, сам Вам скаже.

- А до пенсії він вже може жити за те, що заробив в "Динамо"? Або йому треба ще попрацювати?

- Так, як він проводив життя, думаю, що йому ще треба попрацювати, щоб забезпечити себе до пенсії. Можна отримувати багато, але все витрачати. А можна щось ще відкладати собі "на старість".

А я думаю, що він жив сьогоднішнім днем. Думаю, йому потрібно ще попрацювати, щоб отримати багато грошей, адже потрібно забезпечити не тільки себе. А ще свою дружину, яка, сподіваюся, у нього буде, дітей...

Артем Мілевський має на сьогоднішній день думати про майбутнє. Взятися за голову, прокинутися і сказати: "Все, з гламурним життям закінчено, і тепер професія, професія, професія". Талант, безсумнівно, у нього є. Бажаю йому в тому клубі, в якому він буде грати, щоб він повернувся у збірну України.

- Але Ви поки що нічого не чули про його майбутнє?

- Нічого не чув. В Інтернеті читаю, що турецький клуб. Клуб, назву якого важко вимовити. Турецький клуб, який, можливо, його запросить.

prosport.tsn.ua

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua
Читай також 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua