Блохін: Футбол - така штука, що не завжди виходить те, чого хочеться

Сергей Шемшученко — 20 лютого 2014, 23:34

Головний тренер київського Динамо Олег Блохін не має претензій до своїх гравців щодо першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи з Валенсією (0:2).

Про це він сказав на післяматчевій прес-конференції.

"Перше: хочу висловити співчуття від команди у зв'язку з тим, що відбувається в Україні. Сьогодні ми грали з чорними пов'язками. У нас траур. Ми хотіли принести людям свято, але не вийшло. Футбол - така штука, що не завжди виходить те, чого хочеться.

Що стосується гри, то в першому таймі команда, думаю, виглядала дуже добре в плані оборони, але ось в атаці, напевно, були проблеми. Після пропущеного гола почали грати футбол, але втратили концентрацію при стандартних положеннях. Як би я не кричав з лавки, втома на останніх хвилинах своє узяла.

Валенсія сьогодні виглядала свіжіше в плані думки. І це недивно: одно справа, коли ти граєш в чемпіонаті, а зовсім інше - коли проводиш спаринги на зборах.

А так, в цілому, мені команду докорити немає в чому. Так, програли 0:2, але поїдемо у Валенсію, боротимемося, що поробиш", - цитує Блохіна dynamo.kiev.ua.