Знайти
Champion.com.ua /Футбол
4 перегляди Версія для друку Коментарі  [    ]
25.07.2014  17:05 - Champion.com.ua

Прем'єр-ліга. 1 тур. Металург Д - Дніпро 0:2. Маркевич розпочинає у Львові з перемоги

Металург Д
FT
0:2
(0:0)

Дніпро
Склади команд
12. Бандура, 23. Насонов, 44. Прийма, 4. Чечер, 8. Нельсон, 9. Лазич, 13. Макрідіс, 15. Шарпар, 18. Нойок, 14. Александре, 77. Дегтярьов (Акименко 39; Задерака 85)

Запасні: 1. Паньків, 2. Барановський, 35. Трояновський, 40. Мисик, 82. Калитов, 94. Задерака, 11. Акіменко

Головний тренер: Володимир П`ятенко
71. Бойко, 14. Чеберячко, 20. Лео Матос, 44. Федецький, 23. Дуглас Сілва, 7. Канкава, 18. Зозуля, 4. Кравченко С(Політило 82)., 10. Коноплянка, 99. Матеус (Калінич 73), 11. Селезньов (Бруно Гама 64)

Запасні: 16. Лаштувка, 2. Влад, 8. Польовий, 12. Бруно Гама, 21. Бартулович, 89. Політило, 9. Калінич

Головний тренер: Мирон Маркевич
Голи
0:1 - Коноплянка (64), 0:2 - Матеус (71-пен)
Попередження і вилучення
Чечер (63), Макрідіс (81) Матеус (61)
25 липня 2014, 19:00, Україна, Львів, стадіон Арена-Львів

Арбітр: Євген Арановський (Київ)
Асистенти: Олександр Войтюк (Запоріжжя), Володимир Володін (Херсон)
Четвертий арбітр: Сергій Бойко (Київська обл.)

Стартовий матч нового чемпіонату України і в новому форматі дніпропетровський Дніпро розпочав з перемоги. У матчі на Арені-Львів команда Мирона Маркевича здолала донецький Металург з рахунком 2:0. Поки на Сході України іде війна з терористами, Львів прихистив відразу дві донецькі команди - Металург та Шахтар. Перші розпочали не так вдало, як їх більш титуловані суперники. До речі, Мірча Луческу також був присутній на цій грі.

У першому таймі, як в цілому у всій грі, швидкісного та видовищного футболу від обох команд ми не побачили. Дніпро трохи більш атакував, але за моменти був майже паритет. У Дніпра варто відзачити удар Матеуса після якого в гру вступив Бандура, а в "господарів" був момент, коли Прийма пробивав у порожні ворота і звідти круглого вибив Дуглас. Було ще кілька напівмоментів у цій зустрічі, але ворота Металурга рятував Бандура, а металургам просто не вистачало точності у завершальній стадії атаки.

У другому таймі Дніпро повністю переграв Металург. У команди П`ятенка моментів у заключній 45-хвилинці практично не було. Знову був повільний темп гри, але і цього Дніпру вистачило для двох голів. На 64-ій хвилині Коноплянка зі штрафного поклав м`яч у верхній кут воріт Металурга. Після забитого голу Зозуля показав усім футболку з написом: Ротань - повертайся.

На цьому Дніпро не зупинився. Їх атаки стали більш швидкими, а гравці Металурга вже на встигали за швидким Матеусом та Коноплянкою, який піймав свою гру. На 71-ій хівилині Чечер збиває у штрафній Зозулю і суддя ставить пенальті. Хоча за кілька хвилин до цього рефері Арановський не побачив явну гру рукою Прийми у своїй штрафній.

З 11 метрів Матеус був влучний і зробив рахунок вже 2:0. Після такого результату Металург практично перестав грати. Хоча свій шанс на гол донеччани отримали, коли вже в доданий арбітром час арбітр призначив пенальті у ворота Дніпра, але після удар Александре дніпропетровців рятує рука Бойка та поперечка воріт. Отже, рахунок гри так і не змінився і Дніпро отримує цілком логічну перемогу.