Павлов: У Зорі відмінний воротар і ця перемога - його велика заслуга

Сергей Шемшученко — 12 серпня 2014, 09:29

Головний тренер Іллічівця Микола Павлов прокоментував гру 3 туру УПЛ із Зорею.

"Що стосується гри, то в 21:00 ми ніколи не грали і футболісти в першому таймі думали більше не про футбол, а про те, як би прийти в нормальний стан. У першій половині зустрічі ми поступилися в зібраності і бойовитості. А з такою командою, як Зоря це неприпустимо. Слідство цьому - пропущений на контратаці м'яч.

У другому таймі були моменти, які заслуговували на увагу. Нам трохи не пощастило, інакше рахунок міг бути іншим. Проте, треба привітати Зорю з першою перемогою в чемпіонаті.

У другому таймі нам не вистачило везіння, тому що Гринь і Кулач повинні були забивати. Це, до того ж, зайве підтвердження тому, що у Зорі відмінний воротар. Він показав свій клас в Норвегії і підтвердив його сьогодні. Перемога луганчан - це і його велика заслуга, - цитує тренера офіційний сайт клубу.