Йовічевич: Ми почали грати через фланги, так і забили. Могли іще забити

Сергей Шемшученко — 14 вересня 2015, 09:05

Головний тренер Карпат Ігор Йовічевич прокоментував матч 7 туру УПЛ із Зорею (0:0).

"Двоякі враження у мене від гри. Почався матч добре для нас, було вилучення суперника. Але відразу ж ми пропустили гол. Це був шок для команди, який мав негативний вплив.

Не зуміли ми впродовж тайму зібратися і зробити небезпеку та й оборона суперника грала дуже серйозно. А у нас не було креативу у третій фазі.

Глядачі дали нам ясно зрозуміти, що то була далеко не найкраща наша гра. Тому у другому таймі з’явилася і агресія, ми почали грати через фланги, так і забили. Могли іще забити.

Але зараз робимо висновки, рухаємося вперед. До речі, проти команди, що грає в меншості, теж важко діяти. Ми не робимо трагедію з того, що не обіграли "Зорю" і Дніпро.

Наразі ми шукаємо стабільність, а вона, через процес побудови команди, ще трохи плаває, - цитує тренера офіційний сайт Карпат.