Льопа та Чурко не допомогли Академії Пушкаша перемогти Ференцварош

Сергей Шемшученко — 20 лютого 2016, 19:08

У суботу, 20 лютого, в Угорщині відбувся поєдинок 21-го туру чемпіонату, в якому Академія Пушкаша, за яку виступають відразу два українські футболісти Дмитро Льопа і В'ячеслав Чурко, вирушила в гості до лідера чемпіонату Угорщини - Ференцварошу.

Варто зазначити, що обидва колишніх футболіста Металіста вийшли на поле зі стартових хвилин, але не дограли матч до кінця.

Дмитро Льопа, який отримав жовту картку на 30-й хвилині зустрічі, був замінений і покинув поле на 75-й, а за десять хвилин до цього такж був замінений і Чурко.

Незважаючи на вилучення в складі, лідер чемпіонату зміг добути впевнену перемогу з рахунком 2:0, пише FootBoom.

На даний момент Ференцварош займає перше місце в турнірній таблиці, набравши 55 очок.

Академія Пушкаша на другому місці з іншого кінця таблиці - 11-та, має в своєму активі всього 19 очок за 21 зіграний матч.

Наступним суперником команди українців стане Відеотон.