Ван Гал ще сподівається на четверте місце МЮ

Сергей Шемшученко — 11 травня 2016, 08:02

Головний тренер Манчестер Юнайтед Луї Ван Гал після поразки від Вест Хема (2:3) в матчі чемпіонату Англії заявив, що манкуніанці ще можуть потрапити в зону Ліги чемпіонів цього сезону.

"Ми дуже розчаровані, адже ми вели в рахунку. Програли із-за стандартів. Тренер ніколи не буває задоволеним, але за рахунку 2:1 до 70-ої хвилини треба краще контролювати м'яч, використовуючи усю довжину і ширину поля.

Напад на автобус? Ми професіонали і живемо у такому ж світі, як і усі. Ми усвідомлюємо, що такі речі можуть відбуватися, і повинні уміти справлятися з ними. Ми вели 2:1 за 20 хвилин до кінця - не думаю, що інцидент якось вплинув.

Думаю, ми ще можемо потрапити в топ-4, але не все залежить від нас, в цьому уся різниця", - цитує тренера sports.ru.

Раніше повідомлялося, що початок матчу Вест Хем - МЮ був відкладений через напад фанатів на автобус гостей.