Волинь у товариському матчі здобула перемогу над Марибором

Сергей Шемшученко — 6 липня 2016, 14:29

Волинь провела перший контрольний матч на зборах у Словенії - з місцевим клубом Марибор.

Гра відбулася на фоні стартових триразових тренувань луцької команди, яка навіть перед самим поєдинком встигла провести навчальне заняття, інформує офіційний сайт клубу.

Поєдинок видався доволі цікавим та змістовним і завершився перемогою лучан з рахунком 2:0.

На 14-й хвилині Богданов розрізним пасом чітко вивів Мемешева сам на сам з воротарем. Другий гол "волиняни" забили на 56-й хвилині, коли після флангового пострілу у виконанні Дудіка Довбик замкнув передачу.

Склад Волині у цьому поєдинку: Неділько (Кичак, 46), Адамюк, Горопевшек (Никитюк, 70), Логінов (Сороченко, 89), Шаповал (Бескоровайний, 46), Герасимюк (Гуменюк, 76), Богданов, Мемешев (Романюк, 70, Задерецький, 81), Хомченко (Дудік, 54), Діденко, Довбик (Козьбан, 84).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Волинь проводить у Словенії "секретні" збори.