Гравці Ворскли Голодюк і Коломоєць травмувалися у матчі з Карпатами

Сергей Шемшученко — 5 листопада 2016, 20:26

Півзахисник Олег Голодюк та нападник Юрій Коломоєць отримали пошкодження, граючи за Ворсклу проти Карпат (1:2) в рамках 14-го туру чемпіонату України.

Голодюк був замінений ще в початку другого тайму, його замінив Олександр Скляр.

А на 64-й хвилині поле покинув і Коломоєць, замість якого вийшов Дмитро Хльобас.

Про пошкодження гравців стало відомо зі слів головного тренера Ворскли Василя Сачка.

"Чому в перерві я зробив дві заміни? Треба було міняти гравців, у нас були заплановані заміни. Голодюк отримав травму, його не вистачало в другому таймі, а у Коломійця теж мікропошкодження", - сказав наставник полтавського клубу на післяматчевій конференції.

Олег Голодюк виходив в цьому сезоні в дев'яти матчах за Ворсклу, в той час як Юрій Коломоєць зіграв в 16 поєдинках і забив 7 голів.

Свою наступну зустріч підопічні Василя Сачка зіграють вдома проти Дніпра в рамках 15-го туру української Прем'єр-ліги.