Гравця Скали намагалися підкупити перед поєдинком проти Вереса

Сергей Шемшученко — 14 лютого 2017, 19:49

Напередодні товариського поєдинку Верес – Скала (4:2) невідомі намагалися підкупити футболіста стрийської команди.

Повідомляється, що невідомі особи зателефонували до захисника Скали та запропонували за винагороду "здати" матч, проте футболіст відмовився.,

Верес після першого тайму програвав із рахунком 0:2, але у другому таймі забив 4 м'ячі та здобув перемогу, пише Sport Arena.

Також стало відомо, що майже 94 тисячі євро "зарядили" на перемогу команди з Рівного.

Аномальні за величиною ставки зафіксовані на біржі betfair на товариський матч команд Першої ліги Верес – Скала, який відбувся 14 лютого.

Всього на матч на біржі betfair поставлено 134 тисячі євро, з них майже 94 тисячі – на перемогу Вереса, зазначає Футбол 24.