Руй Віторія: Говорити про справедливість після такої гри непросто

Сергей Шемшученко — 15 лютого 2017, 07:48

Головний тренер Бенфіки Руй Віторія підвів підсумки першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з дортмундською Боруссією, в якому португальська команда отримала перемогу з мінімальним рахунком (1:0), окремо відзначивши голкіпера Бенфіки Мораєса Едерсона, котрий відбив пенальті.

"Це була безперечно приємна перемога. Говорити про справедливість після такої гри непросто. Я згоден, що Боруссія є сильним суперником, і що у них були кращі моменти, ніж у нас.

Нам чогось не вистачало в оборонному плані впродовж першого тайму, але це змінилося після перерви.

Гра в Дортмунді буде складною, але у нас є, що сказати. Є компоненти, які ще можна поліпшити.

Ми билися, віддали все, що могли. Перемоги і складаються з таких речей. Привітаю Едерсона - воротаря, який у черговий раз показав свій клас, цього разу - проти команди, яка дуже багато забивала на груповій стадії", - цитує коуча офіційний сайт УЄФА.