Гвардіола: У 2 таймі ми створювали моменти, але не реалізували їх - тому і вибуваємо з турніру

Сергей Шемшученко — 16 березня 2017, 07:10

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував поразку від Монако (1:3) у матчі-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і виліт команди з турніру.

"Ми дуже добре провели другий тайм, показали відмінний футбол, але забули зробити те ж саме в першій половині зустрічі. Хотіли оборонятися агресивно. Ми переграли Монако в другому таймі, проте цього виявилося недостатньо.

Зазвичай ми показуємо якісний футбол, але сьогодні не той випадок. Отримаємо з цього уроки. У нашої команди не так багато досвіду.

У другому таймі ми створювали моменти, але не могли їх реалізувати - тому і вибуваємо з турніру. На цьому рівні дуже важливі "стандарти".

Барселоні і Реалу вдалося реалізувати їх минулого тижня, "Сіті" - ні. До того ж ми слабо виглядали в перші 45 хвилин. Ми ще додамо, але Ліга чемпіонів - дуже вимогливий турнір. Іноді треба показувати щось особливе і бути удачливими. Сьогодні цього не було", - цитує тренера офіційний сайт УЄФА.