Жардім: Тактично Ман Сіті адаптувався в другому таймі, тому стало складніше

Сергей Шемшученко — 16 березня 2017, 07:41

Головний тренер Монако Леонарду Жардім після матчу-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті (3:1) похвалив своїх підопічних.

"Дуже задоволений тим, що ми змогли вийти в чвертьфінал. Я два або три рази переглядав перший матч і вважаю, що рахунок 3:5 був несправедливим. Хоча тоді ми припустилися багато дрібних помилок.

Сьогодні у нас був хороший перший тайм, команда оборонялася дуже високо. Тактично англійський клуб адаптувався в другому таймі, тому стало складніше. Нам довелося продовжувати гру з двома форвардами, тому що не можна було віддавати м'яч "Сіті".

Щасливі, що зробили подарунок для наших уболівальників і усієї Франції. Це другий раз, коли ми вийшли в чвертьфінал останні роки.

Хороший підсумок нашої роботи. Перед матчем мене запитали, чи боюся я. Мені не подобається, коли треба грати в обороні. Я люблю відкриті ігри", - цитує фахівця офіційний сайт УЄФА.