Зідан: На початку матчу довелося постраждати, це хвилин 20-25

Сергей Шемшученко — 11 травня 2017, 07:31

Головний тренер Реала Зінедін Зідан прокоментував вихід команди у фінал Ліги чемпіонів після поразки від Атлетико (1:2) у півфінальній грі-відповідь.

"Ми дуже щасливі знову опинитися у фіналі. Це заслуга усіх, особливо гравців. Ми заслужили це. У нас буде час для підготовки до фіналу, але ми вже задоволені тим, що зробили.

На початку матчу довелося постраждати, це хвилин 20-25. Але ми не турбувалися, тому що мали голеві моменти. Після перерви грали вже краще.

Я розумію тих, хто хоче грати більше, частіше. Але мені як тренерові доводиться робити вибір. Я зважую все ретельно, оскільки у мене уся команда складається з гравців світового класу.

Вони усі здатні грати в стартовому складі. Важливо вірити в те, що ми можемо", - цитує тренера офіційний сайт УЄФА.