Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
5670 переглядів Версія для друку    Коментарі  [  ]
12.05.2017  15:15 - Сhampion.com.ua

Шахтар проти збірних України. ДОКУМЕНТ

У розпорядження Чемпіона потрапила цікава інформація щодо завдань юридичній службі Шахтаря.

У донецького Шахтаря завжди було досить специфічне ставлення до усього українського.

Усі пам`ятають відмову гравців Шахтаря одягнути футболки на підтримки української армії. Потім було видалення посту в соціальній мережі футболіста Віктора Коваленка на підтримку українських військових після відвидин госпіталю з бійцями АТО.

Від спікерів "гірників" ми завжди чуємо, як вони люблять Україну та національну збірну. Насправді, усе виходить не так щиро.

У Шахтарі ніколи не бажали йти на підтримку національній команді. Таких випадків історія пам`ятає багато.

Кілька місяців тому Шахтар не горів бажанням переносити тур заради підготовки національної команди до матчу відбору до ЧС-2018 з Хорватією. Лише після програшу Сельті у Лізі Європи у Шахтарі погодилися на перенесення туру на прохання Андрія Шевченка.

У розпорядження Чемпіона потрапила інсайдерська інформація щодо завдань юридичній службі Шахтаря на сезон-2016/17. В одному з цих документів зазначається: добитися скасування міжднародного календаря матчів ФФУ. Тобто, це не тільки національна команда, але і всі збірні.

У пункті для чого це прописано: Футболісти першої команди й інших команд клубу будуть менше пропускати тренувань, у зв`язку з викликами до збірних України.

Дивіться сам документ нижче.

 
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua