Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
2208 переглядів Версія для друку Коментарі  [    ]
07.06.2017  19:22 - Роман Бойко для champion.com.ua

В'ячеслав Заховайло: Для українців європейський ринок практично закритий

Відомий футбольний агент В'ячеслав Заховайло вважає, що нічого цікавого на трансферному ринку України цього літа не відбуватиметься.

В'ячеслав Заховайло

Київське Динамо продовжить курс на омолодження, Андрій Ярмоленко залишиться в клубі, а про Євгена Коноплянку через півроку ніхто і не згадуватиме.

Про це і не тільки читайте в інтерв’ю із В'ячеславомЗаховайло.

– В'ячеславе,у зв’язку із призначенням Олександра Хацкевича наставником варто очікувати влітку від Динамо активної трансферної роботи?

–  Динамо триматиме курс на омолодження. Крім того, футболісти із оренди повернуться. Той же Беланда, Кравець. Вони можуть підсилити команду. Варто сподіватися, що молодь підросте і покаже себе. Тож, потрібно набратися терпіння. Моментальних результатів не варто очікувати.

– Тож, наступний сезон для Динамо буде ще важчим, ніж попередній?

– Судячи зі всього, так. Побачимо, як складатиметься сезон для киян, чи вдасться потрапити в груповий етап Ліги чемпіонів, яким буде чемпіонат. Не думаю, що будуть суттєві зміни в тактичній побудові гри Динамо, що Хацкевич ламатиме гру під себе.

Звісно, у нього будуть свої певні напрацювання. Але не суттєві. Побачимо… Я вважаю, що усе буде нормально – терпимо, але буде важко.

Суттєвих змін у тактичній побудові гри Динамо очікувати не варто? Олександр Хацкевич та Сергій Ребров

– Це правда, що рішення про відставку Сергія Реброва було прийнято ще місяць тому?

– Я би про це не хотів говорити. Коли вирішується питання із тренером, прораховуються усі варіанти. І я не виключаю, що в ситуації із Ребровим, рішення приймалося заздалегідь. А може і ні… На це питання може відповісти Ігор Суркіс, а я не президент клубу і усього не знаю.

– У Динамо звично призначили тренером колишнього гравця своєї команди. Взагалі, за роки Незалежності було лише кілька винятків. Наскільки виправданою є така практика?

– Давайте порахуємо. Скільки Ребров приніс титулів для Динамо за останні три роки? П’ять… Назвіть мені тренера, який до Реброва добивався таких результатів. Важко це зробити. І найголовніше, чому керівництво "Динамо" довіряє колишнім футболістам команди.

Ще при Лобановському було обрано напрямок і зараз його в клубі намагаються дотримуватися. Я не про конспекти, це дурниця. Я про те, що гра Динамо передбачає велику інтенсивність, великі швидкості, максимальну самовіддачу. Кияни ніколи не вирізнялися майстерністю, козир Динамо – інтенсивність гри. І завдяки удачі в атаці кияни могли попсувати нерви великим клубам.

Коли приходить новий тренер, він намагається запровадити свої ідеї. А їх впровадження коштує грошей, це ж потрібно купувати своїх футболістів. Зараз, Динамо вибрало шлях роботи зі своїми футболістами.

– Як гадаєте, в цій ситуації Динамо може продати Ярмоленка?

– Із Ярмоленко уже усі надоїли. Він комусь потрібен? Якби був потрібен, то уже пішов би. А так, одні балачки. Він потрібен лише київському Динамо. А усім іншим це так, лише б поговорити. Закликаю усі ЗМІ припинити говорити про Ярмоленка. Це просто нікому не цікаво.

Андрій Ярмоленко

– Тоді давайте про наступний сезон. Судячи з ваших слів, варто очікувати інтриги у боротьбі за друге місце в чемпіонаті, але не за перше…

– Давайте спершу подивимося як проведе літо Шахтар, хто піде з команди. Не варто уже зараз вішати золоті медалі на "гірників". Динамо, однозначно, без бою не здасться. Так, зараз Шахтар виглядає боєздатнішою командою, ніж "Динамо". Але це тільки зараз. Можливо, у донеччан зміниться мотивація. Коли люди довгий час перебувають в одному клубі, вони звикають один до одного, виникають проблеми.

В таких ситуаціях треба або тренера міняти, або гравців. Про це на початку року говорив той же Сергій Ребров. Тож, давайте не загадувати. Хочу вірити в те, що Динамо боротиметься за перше місце до останнього.

– Що взагалі варто очікувати цікавого в українському футболі у період трансферного періоду?

– Для українських футболістів європейський ринок практично закритий. Хвиля українців у Європі зробила погану рекламу для України. Вони показали слабеньку гру, ніхто не заграв. Пригадайте, ще два роки тому преса була щедрою на компліменти українцям. Але уже тоді я говорив, що вони нічого не варті. Так воно і сталося. Тому, не очікую нічого цікавого на трансферному ринку українського футболу.

– Тобто, переоцінили наших футболістів?

– Думаю, зараз ні у кого не має жодних сумнівів стосовно цього. Тих грошей, які вони раніше отримувати, українські футболісти не варті.

Євген Коноплянка

– Тож, проблема не в менталітеті, не в проблемах адаптації, а в рівні гравців?

– Усе в комплексі… В адаптації, знанні мови і, що дуже важливо, у майстерності. Це різні речі: футбол грати і футбол бігати. Наші футболісти, на жаль, футбол бігають. Цінуються гравці, які можуть на полі щось вирішити. У нас таких не має. 

А Ярмоленко потрібен Динамо. Він показує певний рівень. Але я сумніваюся, що якийсь топ-клуб його придбати. Якийсь середняк так, може це спробувати зробити. Але при цьому Ярмоленко по грошах втратить, тої зарплати, яку він має в Динамо, йому ніхто у Європі не платитиме.

Зрештою, Динамо у Лізі чемпіонів може заробити пристойні гроші. І якщо продати Ярмоленка, потрібно когось взамін придбати. З цим є проблеми.

– В Україні економічна криза. В цій ситуації є велика різниця між зарплатами в тому ж Динамо і середняку європейського топ-чемпіонату?

– По-різному. Наскільки мені відомо, в Динамо зарплати переглянули. Але ті гроші, які топові футболісти отримують у київському клубі, в Європі ніхто не платитиме. Тому-що вони топ-гравці в Україні, але не у Європі. Про перехід таких гравців клуби ще можуть домовитися, але умови особистого контракту буде важко погодити.

Оскільки футболісти в Українідуже розбалувані. Молоді гравці можуть переходити у європейські клуби, їм буде простіше, ніж розкрученим. Подивимося. Рух є, а усе інше життя покаже.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.uaTouareg или Prado? Сделай свой выбор!


 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua
  
  
facebook.com
Тисніть Вподобайку та
читайте Champion.com.ua в Facebook