Хацкевич: У нас було багато технічного браку

Сергей Шемшученко — 6 липня 2017, 08:57

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував перемогу біло-синіх в товариській зустрічі з румунським Універсітатя Крайова (2:0).

"З тих команд, з якими ми вже зіграли під час збору, ця - найбільш організована, найбільш дисциплінована.

Звичайно, погодні умови впливають на гру і на стан хлопців. У першому таймі м'яч досить повільно рухався, було багато гри упоперек і назад, суперники встигали повертатися і практично нічого нам не дали створити біля своїх воріт.

Кілька разів нас упіймали на контратаках, в тому плані, що у нас було багато технічного браку. Хтось швидко не прийняв рішення, хтось не зупинив м'яч.

Але другий тайм показав, що сили у команди є. Почав швидше рухатися м'яч, стали швидше рухатися футболісти, і почали з'являтися небезпечні моменти", - цитує тренера офіційний сайт Динамо.