30. П'ятов, 2. Бутко, 18. Ордець, 44. Ракицький, 31. Ісмаілі, 6. Степаненко (21. Алан Патрік, 70), 11. Марлос (9. Дентіньо, 79), 10. Бернард, 8. Фред, 7. Тайсон, 19. Феррейра

Запасні: 26. Шевченко, 5. Хочолава, 66. Азеведо, 74. Коваленко, 99. Бланко Лещук

1:0 - Інсіньє (55), 2:0 - Зелінскі (81), 3:0 - Мертенс (83)
21 листопада 2017, 21:45, Неаполь, Сан-Паоло

Арбітр: Дамір Скоміна
Асистенти: Юре Прапротнік, Роберт Вукан
Четвертий арбітр: Томаж Кланчник
90 + 3' - Фінальний свисток!
90 + 1' - Четвертий м'яч гірники пропустити могли - пощастило відверто
90' - +3 хвилини
88' - Розіграли неаполітанці кутовий, але до удару справа так і не дійшла
87' - Дограють команди матч, тут все зрозуміло
86' - Заміна у господарів - Зелінскі - Маріо Руі
85' - Жовту картку отримав Факундо за фол і Рейна, який далеко з воріт вийшов стосунки з'ясовувати
84' - Емоції на полі - починають штовхатися гравців
83' - ГОЛ! Альбіоль пробив головою, П'ятов з дев'ятки витягнув, але першим на добиванні був Мертенс!!
81' - ГОЛ! Класна комбінація Наполі в штрафному гірників і Зелінскі з близької відстані розстрілює ворота П'ятова!
80' - У Шахтаря заміна - Дентіньо замість Марлоса
79' - Пробивав зі стандарту Мертенс - вище воріт полетів м'яч
78' - Жовта для Ісмаїлі, який на ліїі свого штрафного суперника збив - небезпчно буде
77' - Заміна - Рог замінив Гамшика
76' - Жовта картка для Кірікеша, який зірвав атаку українців
75' - Кутовий біля воріт Шахтаря, подача пішла - відбилися гірники
74' - Гамшик з кута штрафного пробивав - заблокували гірники
73' - Марлос обіграв на фланзі захисника, подав на Бернарда, але до удару справа не дійшла
72' - Зелінскі госто на Кальєхона подав, той в центр скинув і оборона Шахтаря панічно виносить м'яч
71' - Шахтар нервувати почав, багато обрізок і втрат м'яча у гірників
70' - Заміна у Шахтаря - Патрік замість Степаненка
69' - Бутко помилився, П'ятов вийшов із воріт, Зелінські бив у порожні, але полетів вище м'яч!!
68' - Степаненко в центрі поля досить грубо зіграв, але картку суддя не показав
66' - Бутко з флангу непогано прострілював, але в штрафному не було партнерів по команді
65' - Заміна у Наполі - Інсіньє - Алан
64' - Інсіньє подав на Кальєхона, але в останній момент м'яч в нього з голви зняв П'ятоі
62' - У простій ситуації помиляється захисник Шахтаря і випускає м'яч за межі поля
61' - Без центра поля почали грати команди, дуже цікава гра пішла
60' - Марлос класно віддав у центр штрафного на Бернарда, якому не вдалося пробити
58' - Бернард скинув п'ятою на Марлоса, той пробив низом, але Рейна все контролює
57' - Мертенс забіг у положенння поза грою
56' - Бернард класно обіграв на фланзі захисника, віддав пас в центр штрафного, але там нікого з партнерів
55' - ГОЛ! Інсіньє! Який удар з-за меж штрафного! Точно в дев'яту! У П'ятова не було шансів!
54' - Кутовий біля воріт Шахтаря нічим цікавим не завершився
53' - Наполі активно розпочав другий тайм - Шахтар намагається тримати м'яч і заспокоїти гру
52' - Класна атака гірників чотири в три, Факундо віддав на Фреда, який не дуже сильно пробив і воротар розібрався
50' - Інсіньє в положенні поза грою
49' - Інсіньє подав на Кальєхона, той класну скидку зробив у центр штрафного, але там повітря виграв Ракицький
47' - Діавара намагався пробивати з-за меж штрафного, але влучив у захисника
46' - Другий тайм!
45 + 1' - Перерва!
45' - Оффсайд у Кальєхона боковий запалив
44' - Непогано атака Шахтаря завершилася неточною навісною передачею від Марлоса
42' - Гамшик виконав навіс до штрафного на Кальєхона - оборона Шахтаря все читає
41' - Ордець після кутового пробив головою, але дуже високо полетів м'яч
40' - Фред! На підборі після кутового, пробив потужно і Рейні довелося знову на корнер відбивати м'яч
39' - Ісмаїлі з флангу намагався прострілити, влучив у захисника і буде кутовий
37' - Рівна гра у нас зараз, важко виділити когось із суперників
36' - Марлос намагався увійти до штрафного з правого флангу, але проти двох захисників нічого не зміг зробити
35' - Тайсона по флангу запусти Ісмаїлі, але останній пішов у обіграш і втратив м'яч
33' - Кутовий виконали гірники, але до серйозного удару справа не дійшла
32' - МАРЛОС!! В штрафному хитнув захисника і класно пробив, але ворота встиг зреагувати - кутовий!
31' - В центрі поля Діавара порушив правила проти Тайсона - суддя свисток дає
30' - Гамшика на удар метрів з 20-ти вивели, пробивав у дотик Марек, але занадто високо полетів м'яч
29' - Кутовий біля воріт гірників нічим цікавим не завершився
28' - Який момент! Гамшик на куті штрафного знайшов Інсіньє, той на техніку пробив, але П'ятов виручив Шахтар!!
26' - Ісмаїлі з лікарями вийшов за межі поля, отримав допомогу і вже повернувся у гру
25' - Маджо за грубий підкат з-заду отримав попередження від арбітра
24' - Непогана атака Шахтаря, підключили Степаненка, той подав до воротарського - точно на голкіпера
23' - Бернард по флангу пройшов, до центру штрафного виконав передачу, але боротьбу за м'яч виграла оборона
22' - І знову Мертенс в положенні поза грою
21' - Шахтар намагається позиційно атакувати під обурений свист трибун
20' - Черговий оффсайд у Наполі суддя зафіксував
18' - Наполі грає трохи активніше, але більш менш рівна гра зараз на полі йде
17' - П'ятов на виході забирає м'яч в руки після навісу Інсіньє на Кальєхона з флангу
16' - Бернард намагався по флангу розігнатися, але не втримав м'яч в межах поля в боротьбі з Маджо
15' - Маджо по флангу непогано протягнув м'яч, подав у центр - оборона винесла в поле
14' - Шахтар намагається не поспішати, розігрують довго м'яч гірники на своїй половині і в центрі поля
13' - Мертенсу знову допомогу лікарі надають за межам поля
12' - Зі стандарту пішов навіс в центр воротарського де легко м'яч в руки забрав Андрій П'ятов
11' - Кальєхон заробив перспективний стандарт для своїє команди
10' - Альбіолю допомога знадобилася - невелика пауза в грі у нас
8' - МОМЕНТ! Тайсона на ворота вивів Фред, пробивав у ближній капітан Шахтаря, але трохи не влучив!!
7' - Оффсайд у Мертенса в штрафному суддя зафіксував
6' - Непогано поки гірники на фоні суперника виглядають, грають досить впевнено
5' - Кутовий розіграли шахтарі, Тайсон отримав м'яч і пробив майже з лінії штрафного - вище воріт
4' - Бутко по флангу підключився, виконав навіс, але вдалося відбитися обороні Наполі
3' - Наполі починає дуже активно, при цьму Шахтар намагається не затискатися біля воріт
2' - Момент! З гострого кута вискочив на ворота Кальєхон, але в останній момент йому завадив пробити П'ятов