1. Шехі, 3. Міци, 6. Аліті, 19. Османі (8. Німага, 70), 32. Вангелі, 33. Радаш, 7. Гавазай (26. Таку, 72), 88. Лілай, 17. Музака, 78. Аденії, 90. Соу (22. Діта, 90)

Запасні: 95. Текья, 5. Яшаніца, 10. Шкодра, 21. Сахіті

1. Бущан, 23. Піварич, 34. Хачеріді, 44. Кадар, 94. Кендзьора (Русин, 71), 8. Шепелєв, 9. Морозюк, 15. Циганков, 18. Корзун (40. Шапаренко, 60), 11. Мораес, 41. Бесєдін

Запасні: 35. Коваль, 4. Пантич, 42. Миколенко, 20. Гусєв

Головний тренер: Олександр Хацкевич
Голи
1:1 - Лілай (17), 2:1 - Аденії (51), 3:1 - Соу (55) 0:1 - Циганков (14), 3:2 - Русин (90)
Попередження і вилучення
Радаш (77), Аденії (92) Бущан (93)
23 листопада 2017, 22:05, Ельбасан, Ружді Біжута

Арбітр: Олівер Драхта
Асистенти: Роланд Бранднер, Штефан Кюр
Четвертий арбітр: Роланд Рідель
90 + 5' - На цьому все! Динамо програло!
90 + 4' - Кадар! Який момент! Після подачі Морозюка пробив поруч зі стійкою!!!
90 + 3' - Бущан піднімав з газону суперника, який тягнув час - жовта картка
90 + 2' - Аденії жовта за фол проти Шапаренка
90 + 1' - Бущан! Рятує свою команду після потужного удару!!!
90' - ГОООООООООООООООООООЛ! Русин після скидки партнера п'ятою в штрафному м'яч отримав і пробив голкіпера!!
89' - Соу - Діта
88' - Відверто албанці вже починають тягнути час
86' - На газоні лежить хтось із господарів - зупинка в матчі
85' - Дограють команди поєдинок, уже навряд чи кияни зможуть щось змінити по такій грі
84' - Циганков по центру непогано пройшов, пробив не дуже сильно і точно по позиції голкіпера
82' - Після кутового пробивати намагався Мораес, але м'яч пішов повз ворота господарів
80' - Кутовий біля воріт киян нічим цікавим не завершився
79' - Шапаренко грубо підкотився під суперника - можна було давати жовту, але суддя вирішив обійтися без попередження
78' - Мораес в штрафному отримав м'яч після скидки партнера, проте удару завдати не вийшло у нього
77' - З флангу класно прострілив Морозюк, Бесєдін пробити намагався, але йому захисник завадив - кутовий
76' - Радаш фолив грубо проти Мораеса, за що і отримав жовту
75' - Хачеріді тепер потрібна допомога лікарів - на газоні лежить Євген
74' - Оффсайд у Мораесу боковий суддя зафіксував
72' - Гавазай - Таку
71' - Кендзьора - Русин
70' - Скендербеу перебудувався і тепер намагається ловити Динамо на контратаках
69' - Османі - Німага
68' - Бесєдін з м'ячем перед штрафним, пас на Піварича просився, але Артем сам пішов у обіграш і атака захлинулася
66' - Шапаренко по флангу запустив Кендзьору, той подав у центр штрафного, але першим на м'ячі був голкіпер
65' - Морозюк подав на Циганкова до штрафного, той розвернувся, але пробити по воротах не зміг
63' - Кияни захопили ініціативу і намагаються позиційно атакувати
61' - Лілай в центрі поля отримав ушкодження - лікарі на поле вийшли
60' - Динамо уже пора б щось почати вигадувати, бо по такій грі шансів на успіх дуже мало
59' - Хачеріді головою пробивав по високій траєкторії - воротар спокійно м'яч забрав
58' - Корзун - Шапаренко
57' - Морозюк непогано подав до штрафного, але до партнерів м'яч не дійшов
55' - І ще один гол у ворота Динамо! Соу партнери вивели на ворота, той хитнув голкіпера і забив у порожні ворота
54' - Бесєдін у боротьбі з двома суперниками спробував пробити - дуже неточною вийшла ця спроба
53' - По флангу пройшов Морозюк, прострільну передачу виконав - перехопили захисники
51' - Пропускають знову кияни! Подача, скидка в центр штрафного і там на м'ячі першим був Аденії
50' - Активно як і в першій половині розпочинають господарі, намагаються тиск створити на суперника
49' - Лілай за штрафним м'яч отримав, пробивав низом, але влучити у ворота не вийшло в нього
47' - Без замін у перерві обійшлися обидва тренери
46' - Другий тайм
45' - Перерва
44' - Морозюк з кута поля виконав навіс на ближню - відбиваються албанці
43' - Мораес в штрафному отримав м'яч від Шепелєва, з незручної позиції пробивав Жуніор - кутовий буде
42' - Соу гостро в штрафний увійшов, з гострого кута пробив, але влучити у ціль в нього не вийшло
41' - Володіння м'ячем - 50 на 50
39' - Музака з-за штрафного спробував пробити, але м'яч не ліг на ногу і полетів дуже неточно
38' - Мораес! В поперечку влучив Жуніор! А перед цим гострий простріл виконав Кендзьора! Непогано атакують кияни!
37' - В центрі поля в грубий підкат пішов Хачеріді і суддя зробив йому усне попередження
36' - В штрафному суперника на газоні опинився Бесєдін, але суддя вважає, що все було в межах правил
34' - Ух! Бесєдін повітря у штрафному виграв, але головою пробив вище воріт суперника!!
33' - Морозюк з-за штрафного пробивав з рикошетом - м'яч вийшов на кутовий
32' - Корнер господарі заробили, Гавазай подав, але точно в руки Бущану прилетів м'яч
31' - Мораес забиває після кутового, але, нажаль, із оффсайду
30' - Циганков знову з м'ячем на фланзі, намагався прострілити - від захисника пішов на кутовий м'яч
28' - Перехопили кияни, спробували в контратаку вибігти, але Циганков невдало віддав пас і на цьому все завершилось
27' - Скендербеу топчеться на підступах до штрафного киян, але останнього пасу, а тим більше удару, поки немає
25' - Мораес в штрафному, намагався протягнути м'яч, проте один в один виграти боротьбу в захисника у нього не вийшло
24' - Без воріт грають команди, не дуже цікаво поєдинок проходить поки
22' - Морозюк на фланг віддав на Кендзьору, той на партнера пасував, але зробив це не дуже вдало
21' - Якось трохи в центр поля гра перемістилася після двух забитих м'ячів
19' - Піварич з лівого флангу виконав не дуже вдалий навіс - м'яч вийшов за межі поля і буде удар від воріт
18' - Тепер вже кияни намагються потримати м'яч і трохи заспокоїти гру
17' - Пропускають кияни... Лілай клано пробив з рикошетом від Хачеріді і м'яч опинився за спиною у Бущана
16' - Господарі після пропущеного м'яча намагаються пресингувати киян на їх половині поля
14' - ГООООООООООООООООЛ! Класна комбінація Динамо закінчилась пасом Морозюка на Циганкова, який в порожні ворота забив!!
12' - Хачеріді виніс м'яч в поле, вигравши повітря після кутового у своєму штрафному
11' - Поки досить непогано швидкості команди демонструють, але без моменті
10' - Оффсайд у киян боковий зафіксував
8' - Соу головою пробивав після скидки партнера, але дуже неточно полетів м'яч
7' - Під час подачі другого кутового на виході впевнено зіграв Бущан, який і виніс м'яч
6' - Тепер кутовий біля воріт Динамо, розіграли його господарі, рикошет від Хачеріді і знову буде корнер
4' - УХ! Шепелєв після кутового на підбиранні, в дотик гармату розрядив, але ворота господарів тягне!!
3' - Мораес по флангу підключався, простріл намагався виконати - кутовий буде
2' - Перший удар по воротах Динамо, з дальньої відстані зі штрафного - Бущан спокійно розібрався у епізоді
1' - Матч розпочався! Поїхали!