1. Бущан, 23. Піварич, 34. Хачеріді, 44. Кадар, 94. Кендзьора, 8. Шепелєв, 9. Морозюк, 15. Циганков (41. Бесєдін, 83), 29. Буяльський (19. Гармаш, 66), 11. Жуніор Мораес, 40. Шапаренко (41. Бесєдін, 77)

Запасні: 35. Коваль М., 4. Пантич, 42. Миколенко, 43. Русин

88. Стойкович, 4. Вулічевич, 30. Мітрович, 73. Мілетич Н.Р., 20. Сума, 21. Євтович, 25. Евертон Більєр (11. Джурічкович, 77), 26. Мілетич Н.Г., 55. Пантич., 3. Тавамба, 77. Соломон (55. Ожегович, 66)

Запасні: 61. Йовічич, 6. Чіркович, 23. Остоїч, 33. Антонов, 29. Радін

Головний тренер: Марко Ніколич
Голи
1:0 - 6 Морозюк, 2:0 - 27 Мораес, 3:0 - 30 Мораес, 4:1 - 78 Мораес 3:1 - 45+2 Єватович
Попередження і вилучення
Морозюк (62), Шепелєв (91) Евертон Більєр (40), Мілетич Н.Г. (48), Джурічкович (89)
7 грудня 2017, 20:00, Київ, НСК Олімпійський

Арбітр: Павел Гіль
Асистенти: Конрад Сапела, Марчін Борковськи
Четвертий арбітр: А. Купшик
90 + 3' - Фінальний свисток!
90 + 1' - Шепелєв тепер фолить і отримує попередження від арбітра
90' - +3 хвилини
88' - Джурічковичу жовта картка за грубощі
86' - Забивають кияни, але оффсайд лайнсмен зафіксував
85' - Гонсалес спробував на швидкості по флангу втікти, але його в підкаті зупинив захисник
84' - Дограють команди поєдинок, тут всім все вже зрозуміло
83' - Циганков - Госалес
81' - Хачеріді лежить на газоні і показує, що йому потрібна допомога лікарів
80' - Непогана атака киян завершилась неточним пасом Бесєдіна на Кендзьору
78' - ГООООООООООООООЛ! Мораес оформив хет-три!! Переграв голкіпера гостей!!
77' - Бесєдін - Шапаренко, Евертон – Джуричкович
76' - Циганков заробив пенальті! Мілетич в штрафному його збиває!!
74' - Пантич з лінії штрафного майданчика пробивав, але потелів вище воріт м'яч
73' - Чотири в два кияни виходили, але неточний пас Шапаркенка все "запоров"
72' - Оффсайд у Мораеса
71' - Сума зривав перспективну атаку киян, жовту можна було дати, але суддя пожалів гравця
70' - Черговий стандарт розіграли гості, але до завершального удару не дійшла справа у них
68' - За дальньої дистанції спробував пробити Гармаш - не влучив Денис
67' - Кутовий біля воріт киян, трохи не розібралися захисники, але Бущан забрав м'яч в руки
66' - Буяльський - Гармаш
65' - Соломон - Ожегович
64' - З дальньої дистанції пробив Евертон - дуже неточно
62' - Піварич довгим пасом попереду знайшов Мораеса, але Жуніор знову програв боротьбу один в один
61' - Морозюку жовта картка від арбітра
59' - Момент! Тамамба з двох метрів не забиває! Виручив Динамо голкіпер!!
58' - Непоганий стандарт гості заробили, але розіграли його дуже невдало
57' - Після кутового пробити головою намагався Хачеріді - не вийшло
56' - Шапаренко! Трьох обійшов, у штрафному пробити намагався, але воротар вчасно на перехоплення вийшов
55' - В руки забирає м'яч голкіпер Партизана після навісу від Кендзьори
54' - Піврич по флангу прорвався класно, подав - не вдалося пробити нікому з партнерів
52' - Циганков перед штрафним м'яч отримав, пробити намагався - захисник ногу підставив
50' - Пантич! Класно обіграв захисника і з кута штрафного пробив - на кутовий перевів м'яч Бущан
49' - І штрафний, і кутовий кияни розіграли не дуже вдало
48' - Мілетич награв на попередження
47' - Морозюк проривався, перед штрафним впав, але пенальті не буде - лише стандарт
46' - Другий тайм!
45 + 3' - Перерва
45 + 2' - Євтович переграв Бущана
45 + 2' - ПЕНАЛЬТІ! У ВОРОТА ДИНАМО!!! Морозюк фолив!
45 + 1' - Шапаренко! З флангу увірвався до штрафного, з гострого кута пробив, але не влучив!
45' - +3 хвилини
43' - Буяльський на фланзі завалив суперника - суддя призначив штрафний, але далеко до воріт досить
42' - Шапаренко на фланзі з м'ячем, спробував до штрафного м'яч відправити, але читає все оборона
41' - Мораес на фланзі намагався обіграти двох суперників і втратив м'яч
39' - Евертон грубо дуже фолив на Шапаренку - це жовта картка
38' - Дограють команди перший тайм, Динамо володіє ініціативою
36' - Соломон потужно пробивав, влучив у Хачеріді і Євгену тепер потрібна допомога
35' - Розіграли штрафний кияни, Циганков простріл виконав - захисники в поле м'яч винесли
34' - Володіння м'ячем - 40 на 60 на користь гостей
33' - Бущан на виході забрав м'яч в руки після навісної передачі з правого флангу
31' - А гольову передачу на свій рахунок записав Микола Морозюк
30' - ГООООООООООООООООЛ! Мораес! І знову вивели його на порожні ворота партнери! Посипалися гості
28' - Морозюк міг дубль оформлювати, але віддав пас Микола, не поскупився
27' - ГОООООООООООЛ! Висока подача на Морозюка, той скинув на Мораеса і Жуніор вже з метру в порожні ворота забиває!!
26' - Класно з флангу навішував Піварич, але в штрафному не було нікого з партнерів по команді
25' - Непогана атака в киян на фланзі могла вийти, але Мораес віддав неточно передачу
24' - Мілетич по флангу намагався прорватися, але в підкаті класно зіграв Хачеріді
23' - Партизан вже не так активно грає, як на початку зустрічі - ініціатива зараз у Динамо
21' - Зі стандарту пішла подача до воротарського гостей, м'яч завис у повітрі і його спокійно забрав голкіпер
20' - Тепер Циганков лежить на газоні, дісталося йому добряче - лікарі чаклують
18' - А тепер вже на Буяльському суперники правила порушили - суддя все бачить і дає свисток
17' - На газоні лежить гравець Партизана - вимушена зупинка в грі у нас
15' - Зі штрафного виконав подачу Морозюк - голкіперу Партизана довелося виносити м'яч на кутовий
13' - Сума порушив правила проти Мораеса грубо - суддя виписав йому усне попередження
11' - Партизан більше на атаку грає зараз, кияни непогано контратакують
10' - Соломон на лінії штрафного обіграв двох захисників і на техніку пробив - Бущан спокійно забирає м'яч
9' - Таламба на фланзі з м'ячем, подав до штрафного, але там нікого з партнерів по команді
8' - Знову по флангу атакує Партизан, Мілетич навішував, але другий поверх виграв Хачеріді
6' - ГООООООООООООООЛ! Динамо забиває!! Морозюк на добиванні перший після удару Мораеса, з яким голкіпер гостей впорався!!!
5' - Момент! Поперечка рятує киян!!! Евертон з-за штрафного пробивав!
4' - Мілетич по флангу підключився, навішував - дуже високо і ніхто з партнерів не дістав
3' - На старті активніше виглядають футболісти гостьового колективу
2' - Пантич непоганий навіс виконав до штрафного киян, але вдлося винести м'яч Піваричу
1' - Матч розпочався!