1. Буффон, 2. Де Шильо, 4. Бенатіа, 12. Алекс Сандро, 3. К'єлліні, 6. Хедіра (30. Бентанкур, 60), 5. П'янич, 11. Дуглас Коста (22. Асамоа, 92), 9. Ігуаін, 17. Манджукич (27. Стураро, 76), 33. Бернардескі

Запасні: 23. Щенсни, 24. Ругані, 8. Маркізіо

1. Льоріс, 5. Вертонген, 6. Міна Санчес, 15. Дайєр, 24. Орьє, 33. Девіс, 11. Ламела (27. Лукас Моура, 89), 20. Аллі (Сон Хин Мін, 83), 23. Еріксен (12. Ваньяма, 92), 19. Дембеле, 10. Кейн

Запасні: 22. Гассаніга, 2. Тріппьєр, 3. Роуз, 17. Сіссоко

Голи
1:0 - 2 Ігуаїн, 2:0 - 7, пенальті Ігуаїн 2:1 - 34 Кейн, 2:2 - 72 Еріксен
13 лютого 2018, 21:45, Турин, Ювентус Стедіум

Арбітр: Фелікс Брих
90 + 2' - Фінальний свисток!
90 + 1' - Дуглас Коста - Асамоа
90' - Суддя додав дві хвилини
89' - Еріксен - Ваньяма
88' - Моура замість Ламели
87' - Коста класно пройшов, потужно прострілив і Вертонген ледь в свої ворота не забив!!
86' - Не ризикують обидві команди в кінцівці, дуже обережно грають
85' - Головою Бенатьє пробив після корнера, але дуже високо полетів м'яч
84' - Вертонген виніс м'яч на кутовий після прострільної передачі з правого флангу
83' - Деле Аллі - Сон Хин Мін
81' - Кутовий господарі розіграли, але до удару справа так і не дійшла
80' - Орьє з правого флангу виконав навісну передачу до штрафного - Буффон там спокійно забрав м'яч
79' - Бентанкур грубо в ноги супернику зіграв і за це йому жовта картка
78' - Тепер вже шпори не поспашають, такий рахунок в гостях їх повністю влаштовує
76' - Бернардескі з досить гострого кута пробиває - м'яч в руках у Льоріса після рикошету Дайєра
75' - Манджукич - Стураро
74' - По флангу прорватися намагався Ігуаїн, але проти двох суперників нічого не зміг вдіяти
73' - Ігуаїн в положенні поза грою
71' - ГООООООООООООООООЛ! Еріксон зі стандартом пробив низом під стінкою і Буффон не зміг виручити Ювентус!!
70' - Аллі збили недалеко від штрафного господарів - К'єлліні порушив правила
69' - Кейн! Досить гостро пробив, Буффон не дуже вдало відбив, але обійшлося все для італійців
67' - Зі штрафного пішла подача до воріт Тоттенгема - Льоріс впевнено грає на виході
66' - Але зрозуміло, що обидва суперники ще підуть вперед ближче до кінцівки зустрічі
65' - Команди взяли невелику паузу в активності, в центрі поля тримається м'яч
64' - Хедіра - Бетанкур
62' - Орьє перед чужим штрафним отримав м'яч, проте не вигадав, що робити з ним далі
61' - Ювентус намагався втікти в контратаку, але проти К'єлліні порушив правила Аллі
59' - На попередження награв Ігуаїн
57' - Манджукич після подачі з кута поля головою пробив точно по позиції голкіпераї
56' - Бернардескі! Хитнув захисника і класно пробив у кут - Льоріс в падінні переводить м'яч на кутовий!!!
55' - На Кейна до штрафного пішов навіс від Еріксона - на перехопленні зіграв К'єлліні
54' - Англійці позиційно атакують, Ювентус більше робить ставку на контратаки
52' - Еріксен в штрафному намагався Кейна знайти, але там відразу два захисники
51' - Манджукич отримав травму і йому допомагають зараз лікарі за межами поля
50' - Ламела перед штрафним намагався вийти на удар - в останній момент Алекс Сандро йому завадив
49' - Шпори на старті другого тайму відразу намагаються супернику нав'язати свій футбол
47' - Орьє отримав жовту картку - доведеться йому тепер пропустити матч-відповідь
46' - Другий тайм розпочався!
45 + 2' - Перерва!
45 + 1' - ІГУАЇН! Пробив на силу і влучив у поперечку!!
45' - Коста в штрафному суперника падає і суддя ставить ще один ПЕНАЛЬТІ!! Орьє фолив
44' - Отримав жовту картку за порушення правил проти Кейна на фланзі
43' - При подачі з кута поля фол в атаці зафіксував Фелікс Брих
42' - Ще одна непогана атака гостей, Орьє прострілював і заробив кутовий для своєї команди
41' - Деле Аллі! Після подачі партнера пробив головою вище воріт!
40' - Еріксен! З лівої несподівано пробив і Буффону довелося вибивати м'яч перед собою, а там підстрахували оборонці
38' - Коста вдарив суперника по нозі досить грубо - суддя призначив стандарт
36' - Ще одна атака гостей по флангу, простріл пішов до штрафного, але там його нейтралізували
35' - Дуглас Коста в положення поза грою забіг
34' - ГОООООООООООООООООООЛ! Кейн! Вискочив на побачення з Буффоном, обіграв ветерана-воротаря і відправив м'яч у сітку!!
32' - Шпори переграють суперника, якби не пропущені м'ячі, не ясно як би ця гра розвивалася
31' - Кутовий біля воріт Ювентуса нічим цікавим не завершився
30' - Кейн! Класно з кута штрафного пробив з розвороту - дуже близько, Буффон навіть пальцями зачепив м'яч
28' - Яка контратака Ювентуса! Ігуаїн перед воротами, хитнув захисника і пробив в притирку зі штангою!!!
27' - Алі! Вийшов майже сам на сам, але пробити не встиг!!
26' - Еріксен зі стандарту пробивав потужно низом - полетів повз ворота м'яч
25' - Ламелу збили перед штрафним італійців - перспективний стандарт суддя призначив
24' - КЕЙН!! Який момент! З двох метрів головю пробив, проте влучив у Буффона!!! Фантастика!!
23' - Девіс непогано подав до штрафного Юве, проте на м'ячі там першим був К'єлліні
22' - Затихла щось трохи гра в нас в останні хвилини - більше в центрі поля тримається м'яч
20' - Ламела виконав навіс на ближній кут воротарського, але там порушення правил арбітр фіксує
19' - Кейн на фланзі обіграв захисника, виконав навіс до штрафного - кутовий буде
18' - Де Шильо підключився по флангу непогано, але виконати нормальний навіс до штрафного йому завадив суперник
17' - Ювентус віддав ініціативу Тоттенгему в останні хвилини і грає на контратаках
15' - Падіння в штрафному Ювентуса, Кейн підставлявся, але суддя все бачив і прийняв правильне рішення
14' - Еріксон до штрафного простірлив на Кейна, проте завершити ударом цю атаку англійцям не вдалося
13' - Після двох забитих м'ячів Ювентус відійшов на свою половину поля і дає супернику пограти
12' - Ламела перед штрафним намагався обробити м'яч, проте не дали йому цього зробити захисники
10' - Десять хвилин суперники відіграли, а у Ювентуса вже перевага у два забиті м'ячі
8' - ІГУАЇН! Робить дубль!! Потужно пробив і Льоріс не зміг врятувати свою команду!
7' - Девіс ще й попередження від арбітра отримав
6' - ПЕНАЛЬТІ!! У ворота гостей! Бернардескі збивають!
5' - Ламела в штрафному партнера шукав, але оборонці прочитали його передачу
4' - Ігуаїна по флангу намагалися партнери запустити, але не встиг аргентинець до м'яча - буде удар від воріт
3' - Відповіли шпори, загрожував воротам Ювентуса Ерікссон, але влучити у ворота в нього не вийшло
2' - ГООООООООООООООООООЛ! ІГУАЇН!! Забиває Юве! Класно впіймав м'яч на ногу після скидки партнера і пробив у кут!!
2' - П'янича збивають недалеко від воріт футболісти англійського клубу - суддя поставив штрафний удар
1' - Добрий вечір! Суддя дає стартовий свисток і матч розпочався!