1. Баркас, 4. Враньєш, 5. Ламбропулос, 12. Родріго Гало, 2. Бакакіс, 8. Сімоеш, 25. Галанопулос (6. Айдаревич, 80), 28. Клонарідіс (7. Хрістодулопулос, 51), 9. Якумакіс (11. Араужо, 58), 10. Лівайя, 14. Бакасетас

Запасні: 16. Цинтотас, 33. Яннуцос, 19. Чигринський, 55. Цанетопулос

71. Бойко, 34. Хачеріді, 44. Кадар, 94. Кендзьора, 8. Шепелєв, 9. Морозюк, 15. Циганков, 19. Гармаш (41. Бесєдін, 78), 29. Буяльський, 11. Мораес (40. Шапаренко, 90), 25. Гонсалес

Запасні: 72. Рудько, 26. Бурда, 42. Миколенко, 30. Шабанов, 45. Смирний

Голи
1:1 - Айдарович (80) 0:1 - Циганков (19)
15 лютого 2018, 22:05, Афіни, Олімпійський стадіон

Арбітр: Карлос дель Серро Гранде
90 + 4' - Фінальний свисток!
90 + 2' - Гостра затяжна атака господарів, небезпечно було, але обійшлося все для Динамо
90' - +4 хвилини
90' - Шапаренко замість Мораеса
89' - Враньєш спробував пробити - нічого не вийшло в нього
88' - Динамо з останніх сил дограє гру, хоча, намагається ще атакувати
86' - Лівайя по флангу протягнув м'яч, подав на партнера, який пробив значно вище воріт
84' - Греки поспішають, дуже хочуть вони в кінцівці забити ще, а кияни до воріт притиснулися
83' - А в наступному епізоді дісталося Буяльському і знову зупинка у грі невелика у нас
82' - Навіс до штрафного киян - на виході кулаками впевнено зіграв Бойко
80' - Пропускають кияни.... Айдаревич після подачі зі штрафного виграв повітря на дальній
78' - Галанопулос - Айдаревич
77' - Гармаш - Бесєдін
76' - Мораес отримав жовту карту за грубий підкат під суперника
75' - Лазарос гостро пробив з відскоком від газону, але і тут Бойко впорався!!
74' - Лівайя!! Гострий удар! Але Бойко впорався!!!
73' - Циганков! Класний пас віддавав до штрафного на Мораеса, але не пройшла передача...
71' - Бойко!! Витягнув з кута м'яч після непростого удару Родріго Гало
70' - Шепелєв за зрив атаки отримує жовту картку - і штрафний небезпечний для АЕКа
68' - Лазарос і Гонсалес почали стосунки з'ясовувати, але вчасно втрутився арбітр
67' - Гармаш по флангу тягнув м'яч і знову порушив правила у боротьбі, а жовта то є у Дениса вже
66' - Штрафний біля воріт киян, високий навіс пішов, але боротьбу за м'яч виграв Гармаш
64' - Бакакіс з-за штрафного намагався пробити, але влучив у спину захисники киян
63' - В другому таймі кияни ще не провели жодної цікавої атаки
61' - Лазароз вирішив пробивати зі штрафного і влучив у обличчя Хачеріді - лікарі вибігли до Євгена
60' - Гармаш дуже грубо збив суперника перед штрафним - перспективний стандарт для господарів
59' - Мораес намагався атаку розігнати - дуже швидко її зупинили греки
57' - Більше ініціативи проявляє АЕК в останні хвилини, кияни відійшли на свою половину
56' - Хрістодулопулос непогано хитнув захисника на вході до штрафного і пробив вище воріт Бойка
55' - Спробували атаку провести греки, але порушили правила і суддя дав свисток
54' - В центрі поля застряг м'яч і ніяк в атаку ніїто не вийде
52' - Непогано в атаку команди виходили, перед Циганковим простір був, але три захисники відпрацювали з ним
50' - Клонарідіс - Хрістодулопулос
49' - Морозюк грубовато зіграв, міг картку отримати, але суддя пожалів гравця
48' - Як і в першому таймі гра повільна і з великою кількістю порушень правил
47' - Без замін на другу половину вийшли суперники
46' - Другий тайм
45 + 3' - Фінальний свисток!
45 + 2' - Хачеріді у боротьбі на другому поверсі порушив правила проти суперника
45' - +3 хвилини
44' - Враньєш грубо порушив правила, за що суддя йому жовту дав - не зіграє цей футболіст в київській грі
42' - Непогано 3 в 3 кияни виходили, але пас Циганкова на Шепелєва був неточним
41' - Ще одна зупинка в грі, тепер Буяльському потрібна допомога
40' - Дерліза по флангу запустили в боротьбу партнери і програв Гонзалес її, хоча, аут і заробив
38' - Кияни вибігли в контратаку, Морозюк подав до штрафного, але там не було нікого з партнерів по команді
37' - Лівайя отримав м'яч перед штрафним, але в простому епізоді втратив його у боротьбі з Гармашем
36' - Буяльський в штрафному, отримав м'яч і намагався пробити - підставився захисник і буде кутовий
34' - Зупинка в грі, бо на газоні лижть Гармаш - лікарі вже поспішають до нього
33' - Ще одна подача до штрафного киян - на виході м'яч забирає Бойко
32' - Непогано атакували греки, високий навіс до штрафного, там Клонарідіс скидку робив - кутовий буде
30' - При подачі зі штрафного біля воріт киян знову хтось впав, але суддя показує, що все було в межах правил
29' - За грубий підка попередження отримує Денис Гармаш
28' - По флангу намагався атаку розігнати Мораес, але проти двох захисників у нього не було шансів
27' - З однієї половини поля на іншу суперники м'яч буцають - от і весь футбол
25' - Дуже нудний футбол команди демонструють, більше сказати тут нічого
23' - Кияни забили, але переваги по грі у них нема - просто скористалися помилкою суперника вдало
22' - Тепер він не зіграє у київському поєдинку
21' - Лівайя отримав жовту за симуляцію - красиво симулював у штрафному киян футболіст
20' - Греки по флангу спробували пройти, але пас на Лівайю не пройшов - оборона перехопила
18' - ГООООООООООООООООЛ! Забивають кияни! По флангу протягнув м'яч Дерліз, віддав пас в центр штрафного, де вдало пробив Циганков!
17' - Лівайя після навісу парашютиком пробивав - Бойко спокійно забрав м'яч у руки
16' - Під час подачі з кута поля на виході впевнено зіграв голкіпер АЕКа, який і виніс м'яч в поле
15' - Мораес до штрафного увійшов, навіть захисника обіграв, але більше нічого зробити не встиг - кутовий буде
13' - Буяльський спробував пробити з дальньої дистанції - взагалі ні про що
12' - Кияни взагалі грають без атаки, лише в обороні команда стоїть
11' - Дуже повільні швидкості у нас в матчі, нічого цікавого не відбувається
10' - Оффсайд у Якумакіса боковий арбітр зафіксував
9' - Греки атаку провели, простріл пішов до штрафного і в гру довелося вступати Бойку
8' - Гонсалес непогано втікав по флангу від суперника, але не зміг втримати м'яч в межах поля
6' - Хачеріді вже жовту отримав - руками суперника на газон завалив
5' - Якумакіс перспективно міг на ворота виходити, але до останнього відпрацював Євген Хачеріді
4' - Штрафний греки розіграли, Бойко на виході діяв і після цього трьом гравцям, серед яких Гармаш, допомога потрібна
3' - Хачеріді досить грубо збив суперника на свої половині поля, поки суддя картку показувати не став
2' - Греки відразу спробували провести атаку по флангу через довгий пас, однак виконання їх підвело
1' - Матч розпочався! Поїхали!