30. П'ятов, 2. Бутко, 4. Кривцов (18. Ордець, 44), 44. Ракицький, 31. Ісмаїлі, 6. Степаненко, 11. Марлос, 10. Бернард (74. Коваленко, 92), 8. Фред, 7. Тайсон, 19. Феррейра

Запасні: 26. Шевченко, 34. Петряк, 21. Алан Патрік, 9. Дентіньо, 59. Зубков

1. Алісон, 20. Фасіо, 44. Манолас, 11. Коларов, 16. де Россі, 4. Наінгголан (23. Дефрель, 83), 6. Стротман, 8. Перотті, 17. Юндер (25. Бруно Перес, 72), 24. Флоренці (30. Жерсон, 72), 9. Джеко

Запасні: 28. Скорупскі, 5. Жуан Жесус, 7. Пеллегріні, 14. Шик

1:1 - 52 Феррейра, 2:1 - 72 Фред 0:1 - 40 Ундер
Попередження і вилучення
Тайсон (91) Перотті (91)
21 лютого 2018, 21:45, Харків, ОСК Металіст

Арбітр: Вільям Коллам
90 + 3' - Все! Шахтар виграв перший матч!
90 + 2' - ЯКИЙ МОМЕНТ!! В порожні ворота бив Факундо, але влучив у ногу захиснику!!!
90 + 1' - Бернард - Коваленко
90' - Перотті і Тайсон отримали по жовтій картці - почали стосунки з'ясовувати, це все емоції
89' - Класно Ракицький на фланзі Бутка знайшов, той прострілював, але перехопив захисник
88' - Жерсон із-під захисника непогано пробив - П'ятов зреагував і забрав м'яч
87' - Ракицький довгим пасом попереду шукав Факундо - занадто сильно вийшло, воротар був першим
86' - Коларов непогано подав до штрафного Шахтаря, але оборона відбилася
85' - Рома не біжить в кінцівці, в принципі, і такий результат для них непоганий
83' - Наінгголан - Дефрель
82' - Степаненко! Зльоту потужно пробив, але ворота Роми намертво забрав м'яч в руки!
80' - Ще одна класна атака гірників, Бернард прострілював, проте від Маноласа на кутовий пішов м'яч
79' - Фред у вільну зону на Тайсона віддавав передачу, але останній не зміг втримати м'яч в межах поля
78' - Феррейра з-заду підкат виконав - жовта
77' - Простріл до штрафного гірників з лівого флангу - м'яч в руках у П'ятова
75' - А гірники вже якось заспокоїлись, віддали супернику ініціативу
73' - Довгий пас на Джеко, міг вийти сам на сам Едін, але не зміг обробити нормально м'яч
72' - Флоренці - Бруно Перес, Ундер - Жерсон
71' - ГООООООООООООООООООЛ! Фред! Оце так удар зі стандарту! В дев'ятку з рикошетом від поперечки! Розкішно!!
70' - Марлоса перед штрафним Роми збивають - оце вже цікавий стандарт для гірників
69' - Довга передача на Факундо, міг на ворота він вискочити, але вчасно на виході голкіпер зіграв
68' - Марлос обіграв захисника на фланзі, подав до штрафного, але там повітря виграла оборона
67' - Корнер біля воріт гірників нічим цікавим не завершився - м'яч у П'ятова
66' - Перотті по флангу спробував атаку розігнати, але його там зупинив Бутко - кутовий
65' - Наінгголан після подачі з флангу головою пробив - П'ятов спокійно забрав м'яч до рук
64' - Кутовий біля воріт Роми нічим цікавим не завершився
63' - Ще одна гостра атака гірників, Ракицький прострілював - у останній момент на кутовий перевів м'яч захисник
62' - Тайсон! Класний удар в дев'ятку, але воротар Роми тягне!! Оце так момент!!!
61' - Тайсон по флангу атаку розігнав, простріл виконав до штрафного точно в руки воротареві
60' - 35124 уболівальники присутні на цьому поєдинку
59' - Фред наважився на дальній удар і знову дуже неточно вийшло це в нього
57' - Джеко в оффсайді
56' - Тайсон обіграв одного захисника, із-під іншого пробив не дуже сильно - м'яч у Алісона
55' - МАРЛОС!!! Який удар з восьми метрів, ніхто не заважав, але голкіпер Роми витягнув м'яч!!!
54' - На куражі Шахтар атакує, намагається забити другий гол
53' - Непогано два в два гірники атакували і Маноласу довелося на кутовий виносити м'яч
52' - ГОООООООООООООООООООООЛ! Факундо! Довгим пасом його вивели на ворота, хитнув захисника нападник гірників і переграв голкіпера!!!
51' - Манолас після кутового пробив головою з рикошетом від газону, але П'ятов розібрався
50' - Джеко партнера класним пасом в штрафному знайшов, але відпрацював Ісмаїлі і вибив на кутовий
49' - Марлос з кута поля виконав навіс, який біля воріт виграли футболісти італійської команди
48' - Ісмаїлі прострілив з флангу - від захисника м'яч пішов на кутовий, хоче воротар римлян і намагався його зупинити
47' - Атака гірників, Факундо пробив з лінії штрафного - нічого складного для голкіпера Роми
46' - Продовжуємо!
45' - Перерва
44' - На ношах Кривцов покинув поле, замість нього вийшов Іван Ордець
43' - Кривцову допомога лікарів знадобилася - суддя викликав на поле лікарів
42' - Кінцівку тайму римляни проводять в атаці...
40' - Забиває Рома... Провалився в обороні Шахтар і Ундер вискочив з кута штрафного сам на ворота - у П'ятова шансів не було
39' - Намагались в контратаку вибігти гірники, Марлос на Тайсона віддавав, там падіння, але суддя порушення не побачив
38' - Степаненко з флангу виконав навісну передачу точно в руки голкіперу римського клубу
36' - Оффсайд у Роми зафіксував боковий, а атака була перспективна у вовків
35' - З-за штрафного пробивати намагався Марлос, але завадив це йому точно зробити Стротман
34' - Позиційна атака Шахтаря завершилася неточним пасом Фрада і це вже не вперше така помилка в нього
33' - А в нас у грі зупинка - медична допомога знадобилася Перотті
32' - Фред спробував пробити з дальньої дистанції - дуже неточно полетів м'яч
31' - Бернард починає заводитись і суддя провів з ним попереджувальну бесіду
30' - Трохи заспокоїлась у нас гра, більше в центрі поля тримається м'яч
29' - Коларов у оффсайд заліз
28' - Фасіо в центрі поля збив Бернарда, але суддя вважає що все було в межах правил
26' - Перотті до штрафного на партнера закидав, але там уважно зіграв Ісмаїлі, який грудьми скинув м'яч на П'ятова
25' - Феррейра в положенні поза грою
24' - Класно! Ракицький підключився по флангу, потужно на дальню прострілив, але там не було нікого з партнерів
22' - Марлос в штрафному намагався двох суперників обіграти і втратив м'яч - а могло бути перспективно
21' - Джеко! Небезпечно пробивав, але П'ятов знову виручає Шахтар!!
20' - Манолас! Виграв повітря після кутового і головою пробив повз ворота - досить гостро було
18' - Непогано розіграли стандарт гірники, але закінчилося все неточним пасом Фреда
17' - Бернард з лівого флангу до штрафного намагався віддати і заробив кутовий для свого клубу
16' - Поки гра дивиться непогано, швидкості команди демонструють, ну і гірники в атаці більш активні
14' - Перотті спробував пробити метрів з 25-ти - влучив м'яч у Богдана Бутка
13' - Бернард з лівого флангу виконав непоганий навіс до штрафного, але вдалося відбитися італійцям у цьому епізоді
12' - Марлос на краю штрафного обіграв захисника і прострілив точно в голкіпера римлян
11' - Юндер непогано прорвався по флангу і виконав навісну передачу точно в руки П'ятову
10' - Знову по флангу підключився Ісмаїлі, простріл виконав, але до Марлоса м'яч так і не дійшов
8' - Бернард! З флангу увійшов до штрафного, обіграв захисника, але пробити нормально не зміг!!
7' - Коларов по флангу пройшов, подавав - на виході впевнено П'ятов зіграв
6' - Оце! Момент! П'ятов після кутового врятував команду, потім пішло добивання і хтось із захисників встиг підставитися! Оце так пожежа!!
5' - З правого флангу до штрафного гірників пішов навіс і Бутку довелося на кутовий вибивати м'яч
4' - Класно! Атакаує Шахтар, Ісмаїлі прострілив на дальню, але не вдалося нікому дістати м'яч нормально! Гостро було!
3' - Кутовий біля воріт Шахтаря, подача пішла, але встиг під м'яч підставитися Бернард і буде аут
2' - Рома досить агресивно розпочала цю гру, включивши високий пресинг
1' - Матч розпочався! Поїхали!!