71. Бойко, 34. Хачеріді, 44. Кадар, 94. Кендзьора, 8. Шепелєв (41. Бесєдін, 76), 9. Морозюк, 15. Циганков, 19. Гармаш, 29. Буяльський, 11. Мораес (40. Шапаренко, 93), 25. Гонсалес

Запасні: 72. Рудько, 26. Бурда, 42. Миколенко, 45. Смирний, 13. Хльобас

1. Баркас, 5. Ламбропулос, 12. Родріго Гало, 19. Чигринський, 2. Бакакіс, 8. Сімоеш, 25. Галанопулос (6. Айдаревич, 80), 7. Хрістодулопулос (9. Якумакіс, 74), 11. Араужо, 14. Бакасетас (28. Клонарідіс, 70), 24. Шоджай

Запасні: 16. Цинтотас, 33. Яннуцос, 55. Цанетопулос, 70. Антоніу

Попередження і вилучення
Мораес (92) Сімоеш (19), Галанопулос (29), Родріго Гало (59), Шоджаї (80), Чигринський (90), Араужо (92)
22 лютого 2018, 20:00, Київ, НСК Олімпійський

Арбітр: Матей Юг
90 + 3' - Фінальний свисток! Динамо вийшло в 1/8 фіналу!
90 + 1' - Мораес - Шапаренко
90' - Гонсалес після прострілу Циганкова пробив у ноги захиснику - непоганий момент
89' - Чигринському за зрив атаки жовта картка - Мораеса збив Дмитро
88' - Після ще однієї подачі з кута поля на виході до рук забирає м'яч голкіпер гостей
87' - Черговий кутовий біля воріт АЕКа - відбивається Чигринський, ще один корнер буде
86' - А кияни в кінцівці заграли значно цікавіше
85' - Хачеріді після кутового головою пробив повз ворота! Непоганий момент!!
83' - Момент! Гонсалес з флангу вискочив на ворота, але трохи точності йому забракло в цьому епізоді!
82' - Галанопулос - Айдаревич
81' - Шоджаї отримав жовту картку
80' - Кияни спробували атаки провести, але Мораес у боротьбі проти двох суперників втратив м'яч
78' - Циганков! Класно пробив, ворота з першої спроби не зафіксував, але з другої спроби накрив м'яч, випередивши Мораеса
77' - Мораес! З-за штрафного в дальній кут непогано пробив, але голкіпер виручив АЕК
76' - Шепелєв - Бесєдін
75' - АЕК досить непогано додав у останні хвилини і затиснув Динамо на його половині поля
74' - Хрістодулопулос - Якумакіс
72' - Ще один кутовий біля воріт Динамо закінчився без удару
71' - Лікарі Кадару допомогу надають
70' - Кутовий біля воріт киян, знову боротьба і комусь із господарів допомога лікарів потрібна
69' - Бакасетас - Клонарідіс
68' - Кияни в останні хвилини без атаки грають, лише обороняються
66' - 42 на 58 - процент володіння м'ячем на користь гостей
65' - Хрістодулопулос по флангу на трьох захисників пішов і втратив м'яч у боротьбі
64' - Активізувались в останні хвилини команди, більше швидкості стали демонструвати
62' - Бойко! Знову рятує киян голкіпер! Із нижнього кута витягнув м'яч Денис!!
61' - Шепелєв недалеко від свого штрафного порушив правила - сдандарт для АЕКа
60' - Морозюк з кута поля виконав навіс - відбилася оборона гостей
59' - Морозюк зі штрафного пробив точно в стінку, на відскоці був першим Шепелєв, з ударом якого голкіпер впорався
58' - Родріго Гало зривав атаку киян - жовта картка і штрафний перспективний
56' - Кутовий біля воріт Динамо нічим цікавим не завершився
55' - Кадар головою пробив після подачі Морозюка зі штрафного - поруч зі стійкою!
54' - Мораес! Вийшов на ворота, перекинув голкіпера, але практично з лінії виніс м'яч захисник ціною пошкодження
53' - Три в три виходили на ворота кияни, але Дерліз останній пас віддав не дуже точний
51' - Шоджай!!! Після кутового! З двох метрів не забив у порожні практично ворота! Оце так пощастило киянам!!
50' - Бойко! Витягнув м'яч з кута після досить небезпечного удару Бакакіса!! Кутовий буде
49' - Дерліз по флангу проривався, намагався обіграти суперника і порушив проти нього правила
48' - Галанопулос пробива з-за меж штрафного майданчика не дуже сильно - точно по позиції Бойка
47' - Без замін на другу половин вийшли суперники
46' - Другий тайм
45 + 2' - Перерва!
45' - +2 хвилини від арбітра
44' - Бакасетас віддавав пас до штрафного на партнера але той не зміг зачепитися за м'яч
43' - Бойко легко забрав м'яч в руки після навісу з правого флангу
42' - Кендзьора з Лазарасом стосунки з'ясовували - арбітру довелося втрутитися і заспокоїти гравців
40' - Мораесу дісталося у боротьбі з Чигринським, але епізод був ігровий
38' - По виразу обличчя Хацкевича зрозуміло, що він не дуже задоволений грою своєї команди
36' - Бакасетас!! Дуже гостро! Поруч зі стійкою пролетів м'яч, а до воріт було метрів 20!!
35' - Давненько вже кияни не загрожували воротам суперника
33' - Гармаш в центрі порушив правила - суддя поговорив з Денисом, так і до картки недалеко
32' - Висока подача зі штрафного до воріт киян, але цього разу Бойко зіграв на виході впевнено і виніс м'яч
31' - Дуже багато порушень правил в останні хвилини, у судді роботи вистачає
29' - А до Дениса на поле лікарі вийшли і надають йому допомогу
28' - Галанопулос грубо прямою ногою проти Гармаша зіграв - це жовта картка
27' - Гармаш! Головою пробив, але влучив у захисника, яуий у воротах стояв!!
26' - Дерліз вже на протилежному фланзі, намагався за голкіпера закинути м'яч, але останньому вдалося на кутовий вибити
25' - Дерліз по флангу пройшов, виконав простріл, але до удару справа так і не дійшла
24' - А при цьому Хачеріді отримав ушкодження в цьому епізоді
23' - БОЙКО!! Грубо помилився на виході, але захисники з лінії воріт винесли м'яч!! Оце так пощастило!!
22' - Дерліз обіграв суперника на фланзі, віддав пас до штрафного, але ніхто з партнерів не пішов на цей м'яч
21' - Кутовий заробив АЕК, Родріго Гало виеконав подачу, але м'яч опустився точно на голову захиснику киян
20' - Циганков зі штрафного виконав не дуже вдалий навіс - відбилася оборона гостей
19' - Бакакіс на фланзі зірвав прохід Гонсалеса - картку йому за це показав суддя
17' - Зупинка у грі - допомога знадобилася Буяльському
16' - Чигринський руками притримав Мораеса - суддя картку не показав, але бесіду провів
15' - Поки важко віддати перевагу комусь із суперників та і м'яч більше в центрі поля тримається
13' - Високий навіс до воріт гостей, Мораес головою пробивати намагався - дуже високо
12' - Дерліз на фланзі обігра двох суперників, прострілив, але до партнерів не дійшла передача
11' - По флангу пройшли гості, навіс до штрафного, але там виграє повітря оборона Динамо
10' - Небезпечно! Пробивав Хрістодулопулос низом досить сильно, але Бойко намертво забрав м'яч в руки
9' - Динамо намагається атакувати позиційно, поки не дуже це виходить у підопічних Хацкевича
7' - Бакасетас вирішив пробити з дальньої дистанції, але Бойко контролює ситуацію
6' - Поки на старті поєдинку гості виглядають активніше
5' - А це вже гостро! Вихід один в один на ворота, але вчасно Бойко вискочив і не дав пробити
4' - З флангу навіс пішов до штрафного Динамо, але впевнено зіграв на виході Бойко
3' - Три в два вийшли кияни, Гармаш з м'ячем, але довго рішення приймав Денис і втратив м'яч
2' - Кияни атакують, в штрафному Дерліз боротьбу нав'язував, але порушив правила проти суперника
1' - Поїхали! Гра розпочалася!