Динамо здолало Шахтар у матчі 27-го туру першості УПЛ

14.04.2018 18:54 6665 0

14 квітня у Харкові у рамках 27-го туру першості УПЛ відбулося дербі Шахтаря та Динамо.

Завдяки голу Володимира Шепелєва на 31-й хвилині кияни відсвяткували перемогу 1:0.

Зазначимо, що вилучення на 90+4 хвилині за другу жовту картку отримав хавбек гірників Тайсон.

Таким чином, Динамо скоротило відставання від Шахтаря до трьох пунктів.

Зазначимо, що кияни вдруге здолала принципового суперника у нинішньому сезоні - причому уперше підопічні Олександра Хацкевича відсвяткували звитягу над гірниками із тим же рахунком і на тому ж стадіоні.

Раніше Маріуполь впевнено переміг Верес (2:0).