Олімпік епічно дотиснув Чорноморець, Зірка та Карпати розійшлися миром. Матчі 31-го туру Прем'єр-ліги

12.05.2018 18:54 3293 0

12 травня розпочався 31-й тур чемпіонату Прем'єр-ліги.

Так, Зірка та Карпати зіграли внічию 1:1.

Рахунок у зустрічі на 39-й хвилині відкрив Сергій Петров, проте до перерви Карпатам вдалося відігратися - Хорхе Карраскаль реалізував пенальті.

Олімпік дотиснув Чорноморець, вирвавши перемогу на 89-й хвилині - після автоголу Сергія Люльки, від якого м'яч відлетів у сітку воріт після помилки воротаря Дмитра Безрука.

Завдяки перемозі донеччани гарантували собі участь у першості УПЛ на наступний сезон.

В іншому матчі Сталь поступилася вдома 1:2 Олександрії. Усі голи у цьому матчі були забиті у другому таймі.

Раніше стало відомо, що в УПЛ порушили регламент першості.