Динамо перемогло Шахтар у матчі 32-го туру Прем'єр-ліги

19.05.2018 21:24 3736 0

19 травня у Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського відбувся матч між Динамо та Шахтарем у рамках 32-го туру УПЛ

Кияни втретє у сезоні здолала принципового суперника - 2:1.

Уже на 16-й хвилині поєдинку рахунок відкрив Беньямін Вербич, який вколотив м'яч у ворота Андрія П'ятова головою.

Через 7 хвилин Марлос реалізував пенальті, який було призначено за фол Тамаша Кадара на Кайоде. Це був перший гол Шахтаря Динамо у чемпіонаті за весь сезон.

У другому таймі на 55-й хвилині автоголом відзначився Давід Хочолава.

Нагадаємо, гості вийшли на поле у ранзі чемпіона сезону-2017/18.

До цієї зустрічі Динамо вже двічі обіграло Шахтар (два рази 1:0 на виїзді), а вдома зіграло 0:0.

При цьому кияни поступилися гірникам у фіналі Кубку України-2017/18.

Раніше стало відомо, що двоє лідерів Шахтаря не візьмуть участь у поєдинку з Динамо.